Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Wycieczka nie tylko integracyjna

Uczniowie  klas I LO i I T wraz ze swoimi wychowawcami -

 Idą Węgrzynowską i Anną Jagielą mieli okazję bawić się na wycieczce integracyjnej w „Adrenalina Parku” w Sokolnikach.

Zabawa była przednia.

Uczniowie podzieleni na 2 grupy najpierw grali w paintball, później dzielnie wspinali się po drzewach w parku linowym. Nie obyło się bez przygód – nie jest to bowiem wcale tak proste, jak się niektórym wydawało i miały miejsce dwie akcje ratownicze, ale na szczęcie nikomu nic się nie stało. Tym niemniej poziom adrenaliny, zresztą zgodnie z założeniem, wzrósł znacznie.

Niesamowitą atrakcją okazała się 320 m tyrolka – tylko prawdziwi śmiałkowie, czyli prawie wszyscy, zdecydowali się na tę zabawę, w tym oczywiście wszystkie nasze dzielne dziewczyny.
Na koniec został tzw. „zorbing” – dla tych, którzy nie maja pojęcia, wyjaśniam – do ogromnej dmuchanej kuli wchodzą 2 osoby, zostają przypięte do jej wnętrza, po czym „sturlane” z dość pokaźnych rozmiarów górki. Takich krzyków, jak podczas tej zabawy nie wydawał z siebie nawet starożytny Stentor.
Pogoda i humory dopisały, uczniowie niechętnie wracali do Brzegu Dolnego, zmęczeni, ale zadowoleni z postanowieniem, że zabawę trzeba będzie jeszcze kiedyś powtórzyć.
 
Anna Jagieła

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94