Pierwszy dzwonek w ZETCE

r1Przerwa wakacyjna dobiegła końca. Wracamy do szkoły kontynuować naukę, ale nie tylko. Niewątpliwie szkoła to też miejsce, gdzie zawiązują się przyjaźnie, często na całe życie. Wracamy, aby podejmować nowe wyzwania i wyznaczać śmiałe i odważne cele. Tradycyjnie uroczystą inaugurację roku szkolnego 2019/2020 rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru Szkoły i odśpiewania hymnu państwowego. Uczniów, rodziców, grono pedagogiczne Zespołu Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym przywitała dyrektor szkoły pani Małgorzata Staniszewska. Na uroczystości nie zabrakło też zaproszonych gości. W tym dniu ze społecznością szkolną Zetki byli pan Jarosław Iskra – wicestarosta Powiatu Wołowskiego, pan Józef Szumilas  - członek zarządu Powiatu Wołowskiego,  pan Piotr Kozdrowicki - radny Gminy Brzeg Dolny. Po przemówieniach przedstawieni zostali także nowi nauczyciele i wychowawcy, z którymi uczniowie, po części oficjalnej, spotkali się w zespołach klasowych.

Pamiętajmy, że dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego nie zawsze w historii naszej Ojczyzny był dniem radosnym . W tym roku – 2019 – przypada 80 rocznica wybuchu II wojny światowej. Data 1 września 1939 roku jest w pamięci każdego z nas.

                                                                                                        e.g.

r2

 

r3

 

r4

 

r5

 

r6

 

r7

 

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94;   (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34