+48 (71) 3195894,     e-mail:zsz.biuro@brzegdolny.pl

Magiczna studniówkowa noc

W sobotę 26 stycznia w Starej Stołówce odbyła się Studniówka klas: 3a LO, 3b LO i 4 Technikum, uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym.

Po długich tygodniach przygotowań nadeszła niezwykła noc, którą uczniowie rozpoczęli Polonezem. Wzniesiono toast i złożono podziękowania dla nauczycieli oraz rodziców. Następnie uczniowie chętnie pozowali do zdjęć. Wszyscy wyglądali olśniewająco! Dziewczyny w pięknych, długich sukienkach, chłopcy w eleganckich garniturach - wszystko to sprawiło, że wieczór był wyjątkowy. DJ Zarzyk, który towarzyszył uczniom do białego rana, zadbał o dobrą zabawę; tańce, zabawy, przebieranki w "pociągu" - dzięki niemu parkiet ani przez chwilę nie był pusty.

Nauczyciele również świetnie się bawili: tańczyli z nami, śpiewali, a uśmiech nie schodził z ich twarzy. Rodzice w tym czasie pilnowali, aby na sali było bezpiecznie i przyjemnie, za co serdecznie dziękujemy! Gdyby nie oni, impreza by się nie odbyła, dlatego myślę, że im jesteśmy szczególnie wdzięczni.

Mam stuprocentową pewność, że każdy, kto uczestniczył w studniówce, wrócił z niej uśmiechnięty i z obolałymi nogami. Teraz, kiedy to, co najprzyjemniejsze już za nami, czeka nas intensywna praca, która (mamy nadzieję) przyniesie oczekiwany efekt. Życzę tego każdemu maturzyście, w tym również sobie.

 

Ola Sienkiewicz

 

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94;   (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34