+48 (71) 3195894,     e-mail:zsz.biuro@brzegdolny.pl

Zetka mistrzem Powiatu w Futsalu

W grudniu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej chłopców w ramach licealiady szkół ponadgimnazjalnych. Po wyrównanych meczach reprezentanci Zespołu Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym wygrali i zakwalifikowali się do finałow międzypowiatowych. 10 stycznia w Oleśnicy odbyły sie finały z udziałemzeszłorocznych  finalistów z ZSP Oleśnica i I LO Milicz. Po fazie grupowej nasi zawodnicy zajmowali druga pozycję i mieli pewny awans do finału, ale remis z Oleśnicą uplasował nas na trzecim miejscu. W klasyfikacji  generalnej na osiem zespołów z Dolnego Śląska zajęlismy V miejsce. Wielkie gratulacje. "Zetkę" reprezentowli: R.Kalisz, D.Zimny, P.Bobkiewicz, O.Samborski, K.Rybak, R.Budzyński, D. Koreń, M.Burdyński, G. Rogowski, D.Stawiski, D.Przychodny. Opiekun zespołu: M.Chrabąszcz, A. Łyczko

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94;   (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34