Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

ZSZ Laborant

LABORANT 1999/00 wych. Urszula Piasecka

Dębicki Łukasz, Fydryk Magdalena, Hałasiewicz Krzysztof, Kapitaniec Sebastian, Koryl Sylwia, Leja Krzysztof, Maleszko Wioletta, Martyn Mariusz, Maślak Justyna, Matysiak Mariusz, Maziarz Dawid, Mroczkowska Marta, Podlaszczak Agnieszka, Polek Marcin, Połujański Bartłomiej, Rynkowska Ewelina, Sieja Ewa, Tworkowski Krzysztof, Witczyńska Justyna.

 

LABORANT (A) 1998/99 wych.Urszula Piasecka

Bedlechowicz Lucyna, Dębiak Marta, Femlak Joanna, Kędzierska Sabina, Koperkiewicz Agata, Krok Anna, Litwin Agnieszka, Łopatecka Joanna, Machnikowska Barbara, Mazurkiewicz Renata, Mościńska Barbara, Muszyńska Magdalena, Ottlewska Marta, Preysing Iwona, Puchowska Magdalena, Stanowska Marta, Szczygieł Marcela, Zarzycka Karolina

 

LABORANT (B) 1998/99 wych. Anna Brzezińska

Antczak Angela, Białek Hanna, Czech Tomasz, Czekaj Anna, Daniłowicz Ewelina, Dębiak Barbara, Jastrzębski Janusz, Jeziorna Magdalena, Jurgiewicz Magdalena, Kloc Anna, Klonowki Łukasz, Kupiec Ewa, Radkowska Danuta, Papiernik Monika, Pryczynicz Lidia, Szczepaniak Regina, Wąsik Alina, Włodarska Kamila, Wojcieszak Ewelina,

LABORANT  (A) 1997/98  wych. Krystyna Hetman

Bieżyńska Joanna, Borowiak Agnieszka, Czernek Emilia, Fugiel Irena, Gałda Marta, Głośnicka Ewa, Golińska Aleksandra, Kawer Magdalena, Klimczuk Joanna, Kłeczek Ewa, Kuczyńska Marta, Kujawa Izabela, Kulbaka Kinga, Kuriata Anna, Olszewska Dorota, Pietruszka Bogumiła, Połujańska Agnieszka, Rak Anna, Rozumek Agnieszka, Szulborska Agnieszka, Warzecha Małgorzata, Zaguła Barbara.

 

 

 

 

LABORANT 1996/97   wych. Małgorzata Staniszewska

Arendarska Barbara, Chabraszewska Magdalena, Chruścińska Róża, Cukla Joanna, Dobies Marta, Gałda Justyna, Głośnicki Krzysztof, Golik Małgorzata, Góraj Monika, Gryzan Anna, Hawryszko Joanna, Krawczyk Anna, Łacwik Sabina, Malewicz Dorota, Maleszko Beata, Obara Sabina, Olszewska Joanna, Ozarków Joanna, Pańków Magdalena, Piskorz Agnieszka, Rykowski Krystian, Szabowska Edyta, Kasiewicz Agnieszka, Witczyńska Magdalena, Wojtyła Małgorzata, Wróblewski Krzysztof.

 

LABORANT 1995/96   wych. Urszula Piasecka

Buśko Kinga, Celebańska Agnieszka, Dobies Marta, Dzedzej Edyta, Dzedzej Monika, Gnach Sylwia, Górnik Agnieszka, Iwasieczko Anna, Jaśniowka Anna, Kobusińska Anna, Korobczak Jadwiga, Kowalska Barbara, Kurancińska Agnieszka, Kurzyk Monika, Kuriata Wioletta, Leja Sylwia, Lisiecka Magdalena, Męcik Edyta, Mikołajun Sylwia, Olszewska Joanna, Pietrzak Małgorzata, Skura Dorota, Strączek Barbara, Szczepek Ewelina, Szczepek Regina, Szymczyk Anna, Wróblewska Anna, Szymańska Magdalena.

LABORANT 1994/95

Adamska Aleksandra, Bekisz Magdalena, Cieślik Magdalena, Gołda Marta, Grys Anna, Jabkowska Izabela, Kapica Katarzyna, Komperda Agnieszka, Kruszka Edyta, Krysa Jolanta, Kurzyk Monika, Łapka Sylwia, Łukawska Anna, Petruś Sylwia, Piasecka Justyna, Piskorska Iwona, Smoczyk Monika, Szuszfalak Monika, Tadek Sylwia, Wawrzaszek Monika, Wiatr Agnieszka, Wielgosz Magdalena, Wielgus Małgorzata, Wierzbowska Katarzyna.

LABORANT 1993/94  wych. Lucyna Sawa

Borkowska Monika, Bosak Anna, Chabraszewska Agnieszka, Chmielewska Edyta, Djaczek Maria, Domagała Anna, Gacek Małgorzata, Groch Agnieszka, Grys Anna, Kowbasowska Monika, Krzyżak Elżbieta, Laszuk Sabina, Matela Ewa, Mielcarek Marta, Olszowiak Agnieszka, Pagórek Wioletta, Pruszyńska Karolina, Pruszyńska Monika, Skura Grażyna, Wiatr Agnieszka, Zawadzka Daniela, Niemczura Iwona, Woźniak Joanna, Jurczenko Joanna.

 

LABORANT 1993/94    wych. Krystyna Słodowa

Cała Dorota, Chudziak Agnieszka, Czech Agnieszka, Dziembowska Ewa, Gad Anna, Greniuk Ewa, Gradowska Magdalena, Kotulska Małgorzata, Krajewska Aldona, Kwapisz Agata, Lewińska Joanna, Łacna Anna, Łycyniak Magdalena, Mamczur Bożena, Mucha Renata, Natanek Kinga, Pawłowska Sylwia, Piątkowska Izabela, Potajewicz Laura, Puzio Edyta, Sakowicz Elżbieta, Sępioł Ewelina, Suska Joanna, Szańska Sylwia, Szczepańska Izabela, Szymańska Izabela, Wojtyła Joanna, Zimna Justyna, Żuczkowska Joanna.

 

LABORANT 1993/94   wych. Łucja Kossarzecka

Bednarz Joanna, Broniewicz Beata, Burczyc Dorota, Drozdowska Beata, Fuchs Monika, Jaremko Katarzyna, Kotarba Iwona, Kotulska Monika, Kubasiewicz Agnieszka, Kuriata Monika, Łata Mariola, Piwko Monika, Półrolniczak Teresa, Sajak Agnieszka, Staniek Edyta, Strzałkowska Sylwia, Strzyż Monika, Szatkowska Agata, Szczęsna Agnieszka, Szturmaj Ewa, Świątek Joanna, Świercz Monika, Winiarz Wioletta, Wojtas Edyta, Woźna Jadwiga, Woźniak Joanna, Zator Janina

 

LABORANT 1992/93      wych. Małgorzata Staniszewska

Bezdzietna Ewa, Borensztejn Renata, Cieleń Elżbieta, Dębiak Edyta, Dworczak Barbara, Dziubińska Renata, Gierszewska Joanna, Golińska Edyta, Laskowska Ewa, Litwin Beata, Łukojko Monika, Ozarków Alicja, Pietrzak Agnieszka, Rychel Sylwia, Sieniuta Małgorzata, Skonieczna Dorota, Stępień Agata, Szczepaniak Barbara, Szlachetka Agnieszka,  Szydełko Renata, Wiśniewska Kinga, Witkowska Renata, Woś Małgorzata.

LABORANT 1992/93

Brył Matylda, Głowacka Elżbieta, Grudkowska Gabriela, Janiczyk Monika, Jastrzębska Jolanta, Jurczenko Joanna, Kaleta Anna, Kawalec Anna, Koza Agnieszka, Koza Małgorzata, Krygier Aldona, Lasecka Monika, Lech Joanna, Łazowska Urszula, Mrozek Jolanta, Niemczura Iwona, Nowińska Agnieszka, Romanowicz Monika, Rożek Agnieszka, Snarska Agnieszka, Strzałkowska Sylwia, Suszyńska Sławomira, Szeremeta Mariola, Szulikowska Beata, Woźna Anita, Woźna Wioletta, Woźniak Joanna, Zając Katarzyna.

 

LABORANT 1991/92    wych. Krystyna Hetman

Chudzichowska Agnieszka, Dudek Renata, Dusza Monika, Gołębiowska Bogusława, Grzelińska Alicja, Grzymek Katarzyna, Gwizdała Małgorzata, Homolka Joanna, Iwanowska Izabela, Jeleń Anita, Just Małgorzata, Kania Renata, Kostecka Joanna, Kupcewicz Aneta, Łochańska Edyta, Łozińska Anna, Maćko Wioletta, Maślach Arleta, Mikłaszewska Małgorzata, Musiał Dorota, Nawara Joanna, Sikora Wiesława, Strach Elżbieta, Szura Katarzyna, Tondel Elżbieta, Tyszkowska Lucyna, Zabielska Agnieszka, Żychowska Grażyna.

 

 

 

LABORANT 1990/91      wych. Danuta Kwaśniewska

Abramowicz Marzena, Banaś Iwona, Cibor Renata, Dworczak Agnieszka, Gańska Agnieszka, Jastrzębska Monika, Kantorska Agnieszka, Kiel Ewa, Kwiatkowska Elżbieta, Maćków Anna, Mielnik Edyta, Meryk Alina, Nowak Barbara, Papiernik Anna, Pawlak Agnieszka, Pawlikowska Barbara, Płachta Maria, Smoleń Klaudia, Syposz Anna, Szczepanek Ewa, Szparkowska Benita, Tomczyszyn Anna, Wawrzaszek Iwona, Woźna Dagmara, Wziątka Joanna, Żychlewicz Arleta.

 

LABORANT 1989/90      wych. Danuta Kwaśniewska

Buczkowska Agnieszka, Cichoń Anna, Dymińska Anna, Głaba Dorota, Grydż Barbara, Hyś Małgorzata, Kapica Marta, Kapral Lilianna, Kasprzycka Beata, Kostyk Bożena, Kulewicz Ewelina, Lewandowska Joanna, Maciukiewicz Wioletta, Machowiak Aneta, Marczuk Agnieszka, Materko Ewa, Matwiejko Anna, Mazurowska Beata, Mizdra Marzena, Nawrocka Agnieszka, Niedziela Urszula, Seredyńska Jadwiga, Sobczuk Agnieszka, Stankunowicz Elżbieta, Staszak Izabela, Sułkowska Katarzyna, Tomczak Agnieszka, Turlej Wioletta, Tyszkowska Anna, Zdobylak Edyta.

 

LABORANT 1988/89       wych. Kazimierz Kwaśniewski

Buchner Barbara, Chruścicka Anna, Jakszuk Iwona, Janczewska Beata, Janczewska Sylwia, Kalinowska Ewa, Kozioł Jolanta, Kubis Renata, Kukła Elżbieta, Kulikowska Elżbieta, Kuna Halina, Lizak Dorota, Mandziuk Agnieszka, Materklas Sylwia, Mlaś Renata, Rękal Wioletta, Samiec Małgorzata, Sasanowicz Katarzyna, Szlachetka Bożena, Szczur Urszula, Szuster Sylwia, Tkaczyk Anna, Wszelaka Jolanta, Zródłowska Dorota.

 

LABORANT 1987/88            wych. Czesław Wawrzyniak

Bicz Marzena, Derejczyk Elżbieta, Fabich Ewa, Gruda Edyta, Grześkowiak Elżbieta, Isalska Elżbieta, Kiepas Dorota, Klim Małgorzata, Maciejska Beata, Martynowicz Wioletta, Nawrot Anna, Oleszczuk Marzena, Organ Grażyna, Pacyńska Barbara, Paduch Bernadetta, Pawelec Beata, Piechota Beata, Redzicka Renata, Słodowa Renata, Sztajgla Marzena, Wrona Katarzyna, Zadka Jolanta, Zagała Anna, Zarębska Aneta.

 

LABORANT 1986/87 wych. Irena Połozowska

Bronowicka Iwona, Demczuk Małgorzata, Demczuk Wioletta, Dolińska Danuta, Domagalska Sylwia, Drapała Małgorzata, Flis Danuta, Garlińska Małgorzata, Gil Liliana, Grabowska Beata, Jakubów Wanda, Koreń Anita, Kuczyńska Jolanta, Lis Stanisława, Majcher Renata, Mazurkiewicz Urszula, Mazurkiewicz Małgorzata, Miaskowska Beata, Michailów Donata, Połouzow Lidia, Ryszkiewicz Elżbieta, Strama Joanna, Sułkowska Małgorzata, Szczęch Beata, Wajchert Julita.

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94