+48 (71) 3195894,     e-mail:zsz.biuro@brzegdolny.pl

  • Home

Szlachetna Paczka

W dniach 13-14.12.2014 w Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym, przy ul. 1-go Maja 1a odbędzie się po raz czwarty finał Szlachetnej Paczki, czyli prawdziwy czas cudów. Szlachetna Paczka jest projektem ogólnopolskim i od 14 lat  pomaga potrzebującym. Działa przez wolontariuszy, którzy pozyskują adresy  rodzin wymagających wsparcia. Wolontariuszami z naszej szkoły, którzy dołączyli do projektu, są: Agnieszka Bryła, Szymon Kowalski, Aleksandra Pietrasiak, Szymon Cieśla oraz wolontariusz wspierający Aleksandra Gierczyk. Liderem Szlachetnej Paczki w Brzegu Dolnym jest  p. Anna Kuźma, a koordynatorem akcji  na terenie szkoły nauczyciel religii  p. Ewa Sikora-Schick.  Już w najbliższy weekend  potrzebującym  wsparcia rodzinom  przekazane  zostaną paczki z darami serca. Każda osoba, która włącza się do projektu  jest bohaterem. Warto pamiętać, że wszystko zaczyna się od iskry miłości – kochamy tak, aby inni potrafili kochać.

 

Ewa Sikora-Schick

Koordynator Szlachetnej Paczki

Drukuj

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94;   (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34