+48 (71) 3195894,     e-mail:zsz.biuro@brzegdolny.pl

  • Home

ŚWIATOWY DZIEŃ RZUCANIA PALENIA TYTONIU – 20 LISTOPADA 2014

Dnia 20 listopada br. na długiej przerwie w naszej szkole odbył się happening antynikotynowy z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu. Obchody zostały poprzedzone pogadankami na lekcjach wychowawczych i zajęciami edukacyjnymi.

Celem tegorocznej kampanii, która odbywała się  pod hasłem „Oddychaj tlenem, a nie dymem” było zachęcenie młodych ludzi do zdrowego stylu życia oraz do życia bez tytoniu.

W tym dniu, dzięki współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną, którą reprezentowała pani Maria Lechocka, można było skorzystać z  badań spirometrycznych, pomiaru tlenku węgla w wydychanym powietrzu oraz z porad konsultanta ds. uzależnień - pani Ewy Czybier. Na terenie szkoły zostały przygotowane stanowiska promocyjne z materiałami o treści antynikotynowej oraz materiały informujące o bezpłatnych badaniach. Uczniowie w ramach promocji zdrowego stylu życia otrzymywali jabłka.

 

Wszystkim współrealizatorom oraz uczestnikom happeningu serdecznie

Dziękuję.

Anna Perekietka – pedagog szkolny

Drukuj

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94;   (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 34