+48 (71) 3195894,     e-mail:zsz.biuro@brzegdolny.pl

  • Home

Szkolne obchody Światowego Dnia Walki z Ubóstwem

Szkolne obchody Światowego Dnia Walki z Ubóstwem (17.10) pod hasłem "Świat bez głodu" w porozumieniu z Polską Akcją Humanitarną to pierwsze działanie w ramach programu Erasmus + pt. "Żyjmy razem, a nie obok siebie". Zaproponowane przez organizatorów formy prezentacji tego ważnego tematu to: lekcje otwarte dla klas na temat problemu głodu na świecie i w Polsce; happening przygotowany przez uczniów na długiej przerwie, sprzedaż opasek silikonowych na rzecz potrzebujacych, szkolna kawiarenka. Podziękowania dla wszystkich zaangazowanych osób-uczniów i nauczycieli!Jesteście wielcy!!! Wszystkich chetnych zapraszamy jeszcze  do zakupu opasek - w sekretariacie (5 zł)!!!
Szczególne podziekowania należą się uczniom i nauczycielom zaangażowanym w zotganizowanie tego happeningu:

Lekcje otwarte z prezentacją prowadziły: Aleksandra Gierczyk,Patrycja Kowalczyk i Judyta Kowalska z kl. 1 LO; "kawiarenka" Aleksandra Piertasiak i Adrianna Kawalec - kl. 3TIE; sprzedaż opasek- Katarzyna Zięba i Jessika Terech kl.2LO, plakaty -  Katarzyna Zięba Marta Chrabąszczi Marta Witiak  kl.2LO  oraz obsługa technicznaGrzegorz Rogowski i Maciej Łuczak  3 TIE. W happeningu uczestniczyli także: Mateusz Dawczak,  Irma Ruszkowska,  Adrianna Korzeniowska, Anastazja Sykała. Koordynatorkami całego przedsięwzięcia były panie Dorota Karaś - Łyczko i Alicja Grochowska

Drukuj

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94;   (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 34