Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Zasadnicza Szkoła Zawodowa (Przyzakładowa)

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (przyzakładowa).1962/63 Wych.Edward Lermer

Adamowicz Ryszard, Beczak Tadeusz, Bielecki Józef, Borkowski Stefan, Brygilewicz Mieczysław, Dmochowski Krzysztof, Drab Stanislaw, Grzybczak  Kazimierz, Jaworski  Edmund, Kluska Stefan, Kosoń Feliks, Kosowski Bolesław, Kowalczyk Wiesław, Krupa  Stefan, Kuńka Zbigniew, Leżyński Stefan, Markiewicz Ryszard, Oleksiuk Tadeusz, Rzeczycki Jan, Sarama Stanisław,  Sobrak Marian, Zabagło Ryszard, Ziółkowski Marcin, Porębski Tadeusz.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1963/64 wych. Adam Sznajderski

Bugajski Jan, Chachuła Krzysztof, Jurasik Stefan, Koban Dymitr, Kolenda Antoni, Kotliński Zygmunt, Kozak Andrzej, Lofek Jan, Olejnik Jan, Parol Jan, Sadłos Jan, Sobierajski Mieczysław, Sokołowski Mieczysław, Szałek Andrzej, Szczerbowski Jerzy,  Wacowski Jan, Weronicki Ryszard, Węgierek Marian, Wiktor Kazimierz.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1963/64 wych.Adam Sznajderski

Dymek Aleksander, Gawłowicz Jan, Gruca Ryszard, Krawczak Zbigniew, Mazur Henryk, Nanasik Zbigniew, Pawelak Zdzisław, Pilch Jerzy, Pietrusik Roman, Przybylski Jan, Raczyński Jan, Skiba Czesław, Strzelczyk Jan, Szmotołocha Michał, Wolski Józef, Wolny Józef, Ziarek Czeslaw, Zielonka Jan, Ziomber Józef, Ziołek Jan, Topór Kazimierz.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1964/65

Borowiak Jan, Chruścicki Henryk, Cyran Stanisław, Czech Józef, Czeszyk Walerian, Długosz Marian, Filarowski Stanisław, Gąsior Antoni, Harasymowicz Stanisław, Klimas Lechosław, Klimasiewicz Kazimierz, Kordyka Zbigniew, Kowieski Ryszard, Lelonek Janusz, Machi Michał, Maciejczak Henryk, Nowak Kazimierz, Olszak Jan, Pachom Władysław, Pieńkowski Tadeusz, Przytuło Wacław, Sroka Tadeusz, Stępień Jan, Stolarczyk Kazimierz, Strzelczyk Karol, Szota Krzysztof, Zug Bogdan.


ZASADNICZA  SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1965/66 wych.St.Banaś

Beśka Józef, Brodziak Józef, Butryński Michał, Czapla Krystian, Dederko Maciej, Gajewski Stanisław, Jankiewicz Stanisław, Jarema Zbigniew, Majewski Eugeniusz, Michalik Zbigniew, Myślicki Franciszek, Poprawski Marian,  Ptasznik Edward, Sieniuta Mieczysław, Stokwa Ryszard, Szczur Józef, Toborek Jan, Turel Stanisław, Wągrowski Henryk, Wojtowicz Edward, Wróblewski Paweł, Zdych Bogdan.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1965/66

Aniko Jan, Bajek Józef, Dmytrów Stanisław, Goch Leszek, Goles Jan, Kaczmarek Waldemar, Kłosiewski Henryk, Naszyński Eugeniusz, Perekietko Wacław, Pietrzak Zbigniew, Polak Edward, Promiński Michał, Pukis Stanisław, Romiński Roman, Sawicki Józef, Sereda Mieczysław, Strąg  Czesław, Tyski Józef, Wawryn Stanisław, Wróbel Jan, Żak Piotr.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1965/66

Bala Jan, Ciombor Marian, Domański Wiesław, Frantkiewicz  Kazimierz, Gomułka Zbigniew, Hojda Jan, Kardacz Mieczysław, Korkowski Bolesław,   Kłapeuch  Bogdan, Korkosz Waldemar, Krysiak Bogdan, Lewandowski Stanisław, Łyżka Stanisław, Majkut Józef, Mazurkiewicz Jan, Mydlikowski Marian, Oseta Marian, Różycki Zbigniew, Sikora Józef, Słuszniak Kazimierz, Sznerch Bogdan, Szypuła Mieczysław, Szczublewski Zdzisław, Świerczyński Zdzisław, Tarajko Lesław, Tomanik Eugeniusz.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1966/67

Baran Piotr, Bartnicki Edward, Bartosik Grzegorz, Bilicki Zbigniew,  Bogucki Edward, Bukowski Stanisław, Burdzy Wojciech, Chrąchol Kazimierz, Dąbrowski Andrzej, Gadomski Ryszard, Gil Jan, Kropornicki Władysław, Legenza Andrzej, Łoszak Lech, Matusiak Jan, Palat Alfred, Pasterzak Józef, Porucznik Eugeniusz, Powiada Marian, Sępioł Wiesław, Sitarek Jan, Strączek Zbigniew, Stokosz Krzysztof, Sychla Józef, Szylko Władysław, Żmuda Zdzisław.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1966/67

 wych. S. Pluta

Bałabaj Henryk, Formusiewicz Eugeniusz, Kliber Jan, Kowalkowski Jerzy, Kozioł Stanisław, Krasowski Edward, Marzec Jan, Mosór Adam, Nazary Jerzy, Opalski Bolesław, Pyrtak Aleksander, Rauchut Józef, Sawicki Józef, Szczur Jan, Szymanek Janusz, Trybulec Czesław, Węgrzyn Grzegorz, Zalewski Antoni, Zarzycki Zdzisław, Zawisza Mirosław,  Żygadło Zdzisław.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1966/67

Balcer Jerzy, Barabach Stanisław, Barabach Mieczysław, Bareła Tadeusz, Drapała Ryszard, Duchnowski Henryk, Grabowski Ludwik, Guttmajer Paweł, Jachyra Stanisław, Idzik Zygmunt, Król Eugeniusz, Kuchtiak Józef, Lech Stanisław, Michalski Józef, Makolus Aleksander, Mikołajczyk Roman, Mrowiec Tadeusz, Pajęcki Edward, Przewoźny Eugeniusz, Ryba Marian, Ryng Roman, Sala Jerzy, Sapielak Zbigniew, Szewczyk Witold, Szumilas Zdzisław, Tobolski Bogusław, Uss Mieczysław, Wasylkiewicz Bogusław, Więcław Walenty, Wirkowski Stanisław, Wiśniewski Leopold, Woźniak Henryk, Wzorek Mieczysław.


ZASADNICZA SZKOŁA  ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1966/67

Bareła Janina, Busko  Kazimierz, Budzianowski Leszek, Budzianowski Krzysztof, Babiuk Walenty, Cociński Mieczysław, Grabias Edmund, Granat Henryk, Guzowski Jan, Hojuda Tadeusz, Intrys Zofia, Idzik, Krystyna, Jaczewska Barbara, Januchta Stanisława, Jabłoński Stanisław, Kęska Janina, Kielar Irena, Kurnicka Julia, Królikowski Marian, Kraciuk Stanisław, Kosak Marian, Misiejuk Jerzy, Ostrowska Jadwiga, Ptaszyńska Teresa, Smolińska Zofia, Surówka Ryszard, Szatkowski Jan, Szczeciński Kazimierz, Szumilas Stanisław, Tworek Genowefa, Urbańczyk Władysława, Wysoczański Mirosław, Żuk Elżbieta.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1966/67

Wych. T.Paprotna

Baran Tadeusz, Brodziak Mikołaj, Cieślak Stanisław, Czajkowski Zbigniew, Długosz Zenon, Drozdowski Tadeusz, Jaśkowski Józef, Kaczan Mieczyslaw, Kinol Antoni, Klimczak Zdzislaw, Krygier Piotr, Opyd Czeslaw, Pałac Jan, Pitura Tadeusz, Połeć Stanisław, Prus Wladysław, Selega Jerzy, Siarkiewicz Bolesław, Szmer  Norbert, Tymczal Jan, Wiatrowski Mieczysław.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1966/67

Bednarek Stanisław, Białkowski Ryszard, Buczel  Wanda, Brożyna Teresa, Burzyńska Teresa, Caban Alicja, Czykiel Jadwiga, Dylęg Maria, Gajda Krystyna, Gawarecki Henryk, Kaczmarczyk Zofia, Kaszuba Krystyna, Kujawa Jan, Kuźniar Danuta, Lewicka Bogumiła, Łyczko Łucjan, Majka Marta, Muszyńska Elżbieta, Naszyński Ryszard, Olszewski Jan, Pawłowski Andrzej, Piasecka Danuta, Piechota Krystyna, Pośpiech Krystyna, Promińska Elżbieta, Rygier Janina, Sadowska Halina, Siwicka Antonina, Szczublewska Bogumiła, Wiśniewski Jerzy, Wojciechowski Zbigniew, Zadworny Andrzej, Zawadzka Halina, Uruska Grażyna.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1966/67

Bedliński Jurand, Brzuchacz Stanisław, Ciołek Tadeusz, Cieślik Henryk, Czeredrecki Bronislaw, Dolny Henryk, Forczak Zbigniew, Galczuk Jarzy, Giezek Stanisław, Hupa Zenon, Jachymski Adam, Oreła Zdzislaw, Pietruszka Jan, Pietryszyn Marian, Rogowicz Jerzy, Różański Lech, Rudnicki Józef, Rysz Jerzy, Stachowiak Zbigniew, Szewczyk Józef, Szetela Zdzisław,Śliz Stanisław, Zacharewicz Antoni, Zdych Zbigniew, Wnuk Zenon, Drapała Wiesław.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1967/68

Bałut Zdzisław, Bartosik Mieczysław, Bator Zbigniew, Bednarski Zbigniew, Bocian Zbigniew, Gierus Jan, Hopej Aleksander, Kaleta Tadeusz, Kudryński Leszek, Kuśnierz Adam, Łacny Emil, Malec Leszek, Mirek Zdzisław, Pięciak Tadeusz, Polek Zdzisław, Popławski Jan, Ratowski Edward, Słobodzian Jan, Śladowski Stefan, Świątek Stefan, Tomanik Edmund, Tworek Eugeniusz, Ziemiański Henryk.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1967/68

Adamski Tadeusz, Bronowicki Józef, Czarny Jan, Czarny Władysław, Czerniak Tadeusz, Grześkiewicz Andrzej, Grudnik Czesław, Hojdeczko Piotr, Kubasiewicz  Stanisław, Kuriata Stanisław, Kuriata Stanisława, Kuriata Stanisław, Kozłowski Cezary, Kret Dymitr, Myślicki Piotr, Natanek Kazimierz, Olewicz Józef, Postoł Bogusław, Przydatek Edward, Sienkiewicz Zbigniew, Szulik Jerzy, Szulc Ryszard, Szumilas Stanisław, Szwata Czesław, Tworek Mirosław, Wesołowski Marian, Żarkowski Eugeniusz,  Żródłowski Ryszard, Kawiński Tadeusz


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1967/68

Arendarski Ryszard, Bielski Antoni, Boczniewicz Grzegorz, Chwiesiukiewicz Edward, Cieślik Adam, Gidel Jan, Janiszewski Mieczysław, Jarmolicz Zbigniew, Jaworski Tadeusz,  Kolanek Mirosław, Kotecki Wojciech, Krystyniak  Edwin, Maliński Jan, Matuszek Andrzej, Musiarski Roman, Muzowski Jozef, Pieczarka Jan, Ryfolczyk Andrzej, Świątek Władysław, Zaremba Marian.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1967/68

Banaszkiewicz Bogumił, Barabaś Roman, Bochenek Władysław, Drabik Ryszard, Galiński Tadeusz, Hladyk Zygmunt, Hudzik Roman, Jarmark Włodzimierz, Jedliński Eugeniusz, Kieblesz Antoni, Kłapot Edward, Koper Lesław, Korczak Jerzy, Kozieł Zdzisław, Kubik Jan, Kujawa Ryszard, Kwaśniak Zbigniew, Kuźmiński Henryk, Mamczur Karol, Mościński Henryk, Niedźwiecki Jerzy, Pęcak Ryszard, Plichta Zbigniew, Poddębniak Józef, Puk Ryszard, Rajca Aleksander, Stróżyński Zbigniew, Szercer Michal, Szynka Andrzej, Śleziński Zygmunt, Tlatlik Ryszard, Turowski Ryszard, Wiśniewski Marian,  Wołos Waldemar, Wódkiewicz Wojciech, Zasada Władysław, Zięba Lucjan. 


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1968/69

Białek Jozef, Borowiak Wacław, Brzeziński Jan, Czerwiński Jan, Dębowy Zdzisław, Faltyn Jan, Izydorczyk Stanisłąw, Janik Marian, Jaworski Lesław, Komorek Stanisław,  Kosior Zygmunt, Kopczyński Jerzy, Kuźmicz Franciszek, Lawerski Jan, Łeśniak Kazimierz, Łukaszonek Franciszek, Martka Czesław, Matryba Jerzy, Najewski Andrzej, Nawrocki Lesław, Saladra Czesław, Sienkiewicz Edward, Sienkiewicz Witold, Skowron Michał, Sygiel Józef, Tułacz Jan, Kowalski Zdzisław.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1968/69  wych. Bożydar Kropiwnicki

Biały Henryk, Beśka Ryszard, Buczel Bronisław, Borowczyk Marian, Cyran Mieczysław, Czech Zbigniew, Dąbrowski Kazimierz, Gliszczyński Ryszard, Gntowski Andrzej, Hońko Tadeusz, Jaskóła Jan, Jastrzębski Piotr, Jeziorek Jerzy, Kłos Zbigniew, Kobarski Jerzy, Kołaczyński Józef, Kuźniar Antoni, Marcinkowski Tadeusz, Markowiak Zbigniew, Monkiewicz Mieczysław, Nowak Roman, Ożga Andrzej, Paluch Adam, Paluszek Jerzy, Pentoś Marian, Peretiatko Jerzy, Rutkowski Bogdan, Szynka Jan, Siemionow Włodzimierz, Wąsik Jerzy, Wróblewski Tadeusz, Swiszcz Wacław.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1968/69

Wych.Górecki Tadeusz

Bielawski Władysław, Bujewicz Tadeusz, Buraczyński Wacław, Chomiak Jan, Goździk Wacław, Janczyn Władysław, Jaroszewski Benedykt, Jaskóła Alojzy, Kasprzak Mieczysław, Konon Stanisław, Kosin Edward, Kopacz Wiesław, Nesterowski Franciszek, Ottelewski Lesław, Orłowski Zdzislaw, Potajewicz Lesław, Posłuszny Stanisław, Ryczko Zbigniew, Ryczek Mieczysław, Sawicki Andrzej, Szaporów Andrzej, Tracz Zenon, Żyra Tadeusz.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1969/70    wych. Jan Ciesiołkiewicz

Batura Zdzisław, Brzozowski Andrzej, Ciesielski Stanisław, Czykiel Władysław, Draczyński  Zygmunt, Drapała Jan, Dźwigał Czeslaw, Juszczyk Jerzy, Kasiewicz Ryszard, Karcz  Ireneusz, Kryza Michał, Łagosz Jan, Naróg Kazimierz, Olcha Jan, Piskurski Józef, Stróżyński Henryk, Szumiał Jerzy, Trocki Roman, Zając Edward, Ziembowski Mieczysław.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1969/70

Aleksandrowicz Józef, Bednarski Czeslaw, Bink Halina, Gajewska Maria, Gałecki Henryk, Gniewaszewska Elżbieta, Grabias Elżbieta, Grzelakowski Ryszard, Klimaczuk Stanisław,  Konon Zbigniew, Kopcewicz Stanisław, Krzepirz Teresa, Łukawska Maria, Marzec Krystyna, Motyka Irena, Moliński Adam, Neuwald Józefa, Ryzner Alicja, Sadowski Stanisław, Sendyka Zdzislaw, Słochowiak Zenon, Szewczuk Władysław, Wolulik Mieczysław, Zadyberna Helena, Zadyberna Irena.


ZASADNICZA SZKOŁA  ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1969/70

Wych.Aleksandra Tomawska

Ankiel Jerzy, Banasik Anita, Bronowicki Wacław, Burakowska Rozalia, Jakubczyk Zbigniew, Jałoszyński Edward, Kaflowski Zbigniew, Karbowska Jadwiga, Kieleczawa Stefania, Kotapski Karol, Krzemieniecki Kazimierz, Krzyszkiewicz Lesław, Kwaśniak Stanisław, Lech Franciszek, Marcinkowska Jadwiga, Nykiel Mieczysław, Ochocka Halina, Odelski Bernard, Papciak Mieczysław, Pawlukiewicz Danuta, Pietrzak Genowefa, Riwoń Mieczysław, Rużyło Józef, Sołtysiak Czesław, Szymanek Zbigniew, Szymańska Stanisława, Wasilewska Łucja, Wiącek Renata, Wiertelak Jan, Wirkowska Danuta, Ziółkowski Jerzy.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1970/71

Wych. Bożydar Kropiewnicki

Bronowicki Wacław, Cichosz Bogdan, Cyga Jerzy, Gluz Piotr, Jeziorek Jan, Klimczak Ryszard, Konieczny Jan, Kuczurak Jerzy, Leszczewski Stanisław, Marczuk Paweł, Marszałkowski Ryszard, Mucha Roman, Nowosad Stanisław, Pawlik Tadeusz, Romański Tadeusz, Sąsiada Adam, Somiak Zbigniew, Sterchaluk Adam, Sztaba Marian, Wodejko Roman, Zdobylak Jerzy, Żurek Zbigniew


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA ( Przyzakładowa) 1970/71

Wych. T.Paprotna

Baranowska Teresa, Bączek Lesław, Bednarczyk Mieczysław, Boryczka Zbigniew, Chudoś Józef, Flunt Marian,  Kochmański Andrzej, Kozłowska Krystyna, Król Urszula, Kudyba Wiesław, Licznierowski Jan, Mamczur Józef, Matusiak Stanisława, Nowik Krzysztof, Pastusiak Teresa, Pieszchalska Maria, Potocka  Kazimiera, Sieńkowski Edward, Stępień Janina, Szarzyńska Teresa, Szparkowska Lucyna, Zdobylak Henryk, Zdych Zuzanna.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA ( Przyzakładowa) 1970/71

Wych. Bożydar Kropiewnicki

Bandura Leszek, Bomba Paweł, Cyran Antoni, Frandukowski Marian, Gacke Ryszard, Gliwski Wiesław, Glura Marian, Ignatowicz Władysław, Koper Józef, Korszla Henryk, Mosciński Andrzej, Muszyński Andrzej, Przybylski Józef, Skorupka Andrzej, Sołtysiak Zbigniew, Stępień Edward, Suska Tadeusz, Topolski Jan, Uruski Wiesław, Wróblewski Jerzy, Zerka Jerzy, Zięba  Władysław.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA ( Przyzakładowa) 1970/71

Wych. J.Bielak

Bystroń Adam, Borensztajn Stanisław, Barabach Zbigniew, Cieplak Ewa, Gębik Piotr, Kalinowski Zbigniew, Kempinski Jan, Krzykwa Zdzisław, Kwiatkowski Zdzisław, Klimczuk Jan, Kopyto Henryk, Legierski Piotr, Miller Jerzy, Milewski Waldemar, Peretiatko Zdzisław, Rusak Marian, Stelmach Marian, Szmydt Zbigniew, Szał Kazimierz, Sadowski Czesław, Tabak Krystyna, Tworzowski Jan, Wojcieszak Leszek,  Żyra Stanisław, Żuczek Ryszard.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA ( Przyzakładowa) 1970/71

Wych. Maria Dzienia

Gliszczynski Ryszard,Gryciuk Stanisław,Hurkasiewicz Władysław,Jasic Andrzej, Jasiński Ryszard, Jenny Wiesław, Kmieć Stanisław, Kulak Zygmunt, Lampart Janusz, Mogieliński Ryszard, Puźniak Kazimierz, Puchniak Tadeusz, Rogóż Włodzimierz, Sakson Bronisław, Skorynów Eugeniusz, Stankiewicz Bogdan, Wielichowski Waldemar, Wojciechowski Romuald, Wojciechowski Wiesław, Wojciów Jan, Zając Stanisław, Zielinski Ryszard, Żuk Bogdan.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1971/72

Cieślik Antoni, Grab Jan, Grochowska Małgorzata, Kaleta Danuta, Kostka Grzegorz, Kowalska Maria, Korczak Piotr, Leśniak Leszek, Matryba Mieczysław, Niedźwiedzka Maria, Nowak Marek, Olszewski Mieczysław, Piwowarczyk Zofia, Pilujska Grażyna, Rajchelt Andrzej, Skórzewski Ryszard, Sobczyk Czesława, Szczypta Wanda, Szel Krystyna, Szewczyk Elżbieta, Wasylkiewicz Jan, Zdechlik Zdzisław, Żarkowski Czesław, Bochenek Adolf.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1971/72

Banat Alojzy, Barchan Taduesz, Bekacz Stanisław, Brojanowski Piotr, Grądzki Wiesław, Hurkasiewicz Jan, Iwanowicz Roman, Korczyńska Janina, Kucharzów Roman, Owczan Jan, Sadowski Roman, Sąsiada Mieczysław, Sobieraj Teresa, Streker Ryszard, Stępień Henryk, Szczęsny Jan, Szymczak Adam, Turczyn Jan, Wasilewska Grażyna, Wołkowicz Ireneusz, Zaremba Krystyna, Zaguła Adam, Żuchara Jerzy.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1971/72

Wych. Jan Ciesiołkowski

Bartniczuk Andrzej, Bethke Ryszard, Bochen Józef, Bosacki Jan, Chrzan Mieczysław, Fuczko Jan, Gniewaszewski Ryszard, Grabowiecki Edward, Grygiel Mieczysław, Grybalski Władysław, Intrys Zbigniew, Korabiowski Wiesław, Kociarski Bogusław, Kotulski Mieczysław, Łopata Franciszek, Łysoń Jacek, Machelski Sylwester, Naumienia Roman, Paduch Stanisław, Serafin Wiesław, Skibiński Ryszard, Snella Jerzy, Strzałkowski Tadeusz, Terenda Bronisław,Turowski Mieczysław, Tymczyszyn Bolesław, Worobiec Ryszard, Zagrodny Jan.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa)  1971/72

Wych. Wiesław Szczerban

Bączek Mirosław, Czarnota Tadeusz, Danecki Jan, Dąbrowski Władysław, Grodowski Zbigniew, Grolewski Franciszek, Grzesiak Zdzisław, Hampel Andrzej, Kłeczek Jerzy, Korczak Marian, Kosmowski Ryszard, Mielczarek Mieczysław, Odelski Piotr, Ogon Edward, Pawlus Jacek, Piechocki Mieczysław, Połeć Krzysztof, Popiel Adam, Skrzyński Zbigniew,  Słodowy Wiesław, Stępień Kazimierz, Tkaczewski Bogusław, Tkaczuś Marian, Trzciński Zdzisław, Wiechowski Ryszard, Zamojski Zbigniew.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa)  1971/72

Wych. Bożydar Kropiewnicki

Bochenek Jan, Bubółka Tadeusz, Bystroń Wiesław, Czykiel Henryk, Giezek Zbigniew, Hryniewicz Mieczysław, Idzik Janusz, Jabłoński Ryszard, Jaśkowski Jan, Juwa Stanisław, Kluka Piotr, Kruk Henryk, Krzyżosiak Jerzy, Lewicki Ryszard, Łuczak Jerzy, Michalik Henryk, Mytych Jerzy, Obrzut Bogdan, Panachida Wiesław, Rodek Wiesław, Szafrański Andrzej, Szehyński Marian, szuba Stefan, Śliwiak Zygmunt, Tomczyk Stanisław,Uran Alfred, Walkowiak Kazimierz, Wróbel Zenon, Żelazny Jan.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1972/73

Wych.

Andrzejewski Marian, Flis Waldemar, Gil Jerzy, Hojdeczko Mieczysław, Januchta Janusz, Kubala Zygmunt, Kustra Adam, Kuśnierz Stanisław, Lech Kazimierz, Lipiński Zdzisław, Makowicz Henryk, Mendelski Franciszek, Mućka Franciszek, Natanek Lesław, Olcha Eugeniusz, Olkowicz Henryk, Popławski Marian, Such Bronisław, Szymański Ryszard, Sobieraj Tadeusz, Tomanik Zbigniew, Tyrpuła Tadeusz, Woźniak Henryk.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa)  1972/73

Bednarek Waldemar, Flunt Daniel, Grądecki Mirosław, Jurczenko Zbigniew, Kuś Ryszard, Kowalczuk Tadeusz, Kindrat Stanisław, Kwiatkowski Adam, Laszewicz Stanisław, Lewicki Adam, Łoza Adam, Mazurkiewicz Jan, Piwko Mirosław, Perek Zbigniew, Posmyk Lesław, Pankowski Zbigniew, Szarzyński Zbigniew, Szercer Bronisław, Sosnowski Jan, Szewców Wiktor, Sakson Józef, Twaróg Mieczysław, Topolski Józef, Urbaniak Zenon, Żuczek Zbigniew.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1972/73

Bizoń Czesław, Busse Henryk, Cygan Mieczysław, Długosz Mieczysław, Dziuba Jan, Gadomski Stanisław, Gębalski Zdzisław, Horbacewicz Zbigniew, Kawer Marek, Kolanek Sławomir, Korszla Tadeusz, Kowalonek Władysław, Łukawski Ryszard, Mamak Jerzy, Ostrowski Józef, Owsiejczyk Bolesław, Pałys Zygmunt, Puchała Henryk, Ryś Daniel, Szkolnicki Jerzy, Tworowski Mieczysław, Wojciechowski Mieczysław, Zając Edward, Zamojski Edward.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1972/73

Wych. Jan Ciesiołkowski

Buśko Eugeniusz, Czarny Tomasz, Dąbrowski Władysław, Derwich Hieronim, Fuczko Stefan, God Adam, Jańczyk Andrzej, Juwa Bogdan, Kawa Jerzy, Kosin Jan, Kozioł Józef, Kruk Zygmunt, Kus Marian, Lewandowski Stanisław, Lewicki Czesław, Majer Janusz, Matusiak Henryk, Pawlikowski Andrzej, Sołowski Ryszard, Sulima Tadeusz, Szparkowski Władysław.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1972/73

Wych. Maria Dziemia

Bajor Elżbieta, Bernacki Adam, Brzoza Edward, Dobosz Zuzanna, Gawlik Stanisław, Glinkowski Marek, Kołaczyński Marian, Kołodyński Jan, Konon Edward, Markiewicz Stanisław, Matysiak Tadeusz, Mrowiec Ryszard, Niejadlik Adam, Olszewski Józef, Pankiewicz Ryszard, Piepiora Lesław, Pirek Alicja, Szabłońska Grażyna, Wasilewski Henryk.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1973/74

Czykiel Ryszard, Gołecki Andrzej, Imiełowski Bronisław, Kachro Tadeusz, Klimas Henryk, Klipitelis Marek, Kwiatkowski Leszek, Lis Zdzisław, Łojko Andrzej, Mil Krzysztof, Mil Ryszard, Maj Kazimierz, Pasterkiewicz Władysław, Sawicki Adam, Sowa Adam, Surdej Stanisław, Szkudlarek Lesław, Tarsalewski Marek, Więcław Andrzej, Wierdak Franciszek, Zając Tadeusz, Ziombra Władysław, Zdzuj Jerzy.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa)  1973/74

Wych. Emilia Gluz

Bednarczyk Jadwiga, Białoząb Maria, Biskup Anna, Chruścicka Teresa, Grander Teresa, Czekaj Krystyna, Ikoniak Danuta, Jakielczyk Bożena, Jakubcewicz Stanisława, Jamka Maria, Jandro Danuta, Kaczmarek Krystyna, Kluka Ewa, Krawczyk Halina, Krzemieniecka Urszula, Kurzawa Stanisława, Ledwójcik Lucyna, Rogalna Czesława, Siarnik Grażyna, Stuszyńska Krystyna, Woldańska Krystyna, Zaremba Czesława, Żmuda Grażyna.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa)1977/78

Wych. Janina Budzik

Bajak Wojciech, Bartyzel Krzysztof, Bielecki Ryszard, Byncz Ryszard, Feige Roman, Józefowicz Mirosław, Kasiński Stanisław, Kucharzów Tadeusz, Łukasik Wiesław, Machoś Jan, Nosal Andrzej, Połujański Zbigniew, Rokieta Henryk, Strzyz Andrzej, Ślazyk Ryszard, Tyszkowski Roman, Waigner Roman, Bąk Andrzej, Czykiel Mariusz, HrynczyszynMieczysław, Jatczak Stanisław, Laska Mieczysław, Lisowski Adam, Mikołajczyk Stanisław, Nanys Mariusz, Pasterkiewicz Tadeusz, Surdej Andrzej, Szpara Stefan, Szulak Andrzej, Wójcik Tadeusz, Kociołek Tadeusz, Piosunowski Andrzej, Grzywacz Czesław


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1976/77

Besarab Waldemar, Biały Artur, Błażewicz Roman, Dubojski Wiesław, Dziworski Jerzy, Kieljański Wojciech, Kozakiewicz Andrzej, Krawczuk Edward, Kubala Jerzy, Leśniak Janusz, Posmyk Wiesław, Mieszczankowski Henryk, Pietrasiak Zbigniew,Skowroński Andrzej, Szulak Zenon, Uran Zdzisław, Wasielewski Józef, Winiarski Franciszek, Winiarski Zbigniew, Zakrzewski Julian, Bieniaszrz Lesław, Ciochoń Zdzisław, Czerski Adam, Hajek Józef, Janika Marian, Janiewicz Kazimierz, Kudyba Władysław, Mazur Henryk, Majchrzak Marian, Maliszewski Franciszek,Nalewajek Stanisław, Nestorowski Jan, Szymański Krzysztof, Piasecki Bogusław, Sędo Andrzej, Szewczyk Andrzej, Surowiec Janusz, Senator Wojciech, Wawrzyniak Władysław, Zacharek Witold


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1975/76

Adach Agnieszka, Bieniarz Halina, Błaszczyk Mariola, Czarna Bronisław, Doliński Adam, Kasprowicz Grażyna, Kawa Bożena, Kawałek Zofia, Kosin Helena, Krukowski Antoni, Liboska Anna, Łosak Zenona, Maciaszek Stanisław, Madej Dorota, Mazur Kazimierz, Michalska Joanna, Mikołajewicz Elżbieta, Pikul Paulina, Rydel Elżbieta, Saladra Irena, Smusz Urszula, Sośnicka Ewa, Stebnicki Mirosław, Świdziński Henryk, Czarny Roland.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1975/76

Wych. Andrzej Ostrowski

Andrzejewski Mirosław, Bolek Andrzej, Cygan Adam, Gajek Wiesław, Górny Andrzej, Halama Stanisław, Halczuk Józef, Hopc Gerhard, Kosior Marian, Krajewski Czesław, Łoza Stanisław, Ługowski Stanisław, Majer Ryszard, Ogon Tomasz, Piekarski Stanisław, Pięciak Andrzej, Petryk Adam, Sieńkowski Stanisław, Sroka Jan, Stelmach Stanisław, Stankiewicz Jan, Sychla Jan, Surmiak Adam, Tracz Antoni, Wiśniewski Waldemar, Wójciechowski Antoni, Zakrzewski Jerzy.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1975/76

Wych. Mieczysław Pyrek

Bocian Ryszard, Cieśla Andrzej, Cybulski Jan, Dwornicki Waldemar, Gniadek Krzysztof, Grzywacz Józef, Górski Leszek, Holko Jan, Izydorczyk Mirosław, Jaguś Stanisław, Jańczyk Marian, Kaczmarek Zbigniew, Kobyliński Lech, Kostecki Zdzisław, Kucharzów Józef, Madej Zygmunt, Maziarz Stanisław, Mazurkiewicz Mieczysław, Orgoniściak Stanisław, Pankiewicz Józef, Piorunkowski Kazimierz, Prokop Edward, Siepka Czesław, Skwark Leszek, Strzałkowski Ryszard, Toczek Kazimierz, Wróbel Eugeniusz, Żygadło Zygmunt.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1975/76

Amarowicz Ryszard, Czuchajewski Wojciech, Dorosz Stanisław, Jeżyna Marek, Kałtur Marek, Kapała Andrzej, Kilian Tadeusz, Kopczyński Ryszard, Kramasz Tadeusz, Kupiecki Henryk, Kwaśniak Zdzisław, Lewandowski Józef, Napiórkowski Zbigniew, Olejniczak Ryszard, Olszewski Kazimierz, Płoch  Krzysztof, Sułkowski Andrzej, Wacławik Andrzej, Wójciński Zbigniew, Wysocki Wilhelm, Wysota Franciszek.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1974/75

Wych. Maria Ćwiejkowska

Bobrowicz Halina, Brudz Halina, Bryła Wiesława, Chudaś Stanisław, Cybulski Mirosław, Dębska Helena, Gad Małgorzata, Jastrzębska Wiesława, Juszczak Zdzisław, Katana Bożena, Klim Adam, Kubiak Jan, Kwoka Marian, Lech Adam, Matysiak Jerzy, Mazur Stanisław, Mrozek Stanisław, Pałys Wiesław, Rejek Danuta, Ziółkowski Kazimierz.
 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1974/75

Baran Andrzej, Baranowski Mirosław, Bochenek Kazimierz, Bilewicz Józef, Cieleń Mieczysław, Dawidowicz  Wacław, Dotchańczyk Jan, Dominik Bronisław, Droździkowski Zygmunt, Gaczyński Stanisław, Głuszek Stanisław, Kaczan Ryszard, Kern Lucjan, Kłos Janusz, Kołodziejczyk Jan, Kosacz Jerzy, Kostecki Lesław, Kozioł Zenon, Machała Marian, Maciaszek Bolesław, Maziarz Tadeusz, Nowak Janusz, Ozimiński Mieczysław,Pluta Aleksander, Szela Mieczysław, Wątroba Andrzej, Wiśniewski Lesław, Wyszyński Henryk, Fajfer Hieronim.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa)  1974/75

Augustyniak Andrzej, Fąfara Wiesław, Górski Edmund, Heluska Rudolf, Knejski Krzysztof, Kołc Ryszard, Kołek Kazimierz, Kwiatkowski Waldemar, Lachowicz Michał, Lewicki Mieczysław, Lisowski Kazimierz, Machtylski Lesław, Mularczyk Kazimierz, Matuszak Zbigniew, Noga Ryszard, Orłowski Józef, Pakuła Jan, Rychlewski Stefan, Sobczak Zygmunt, Sosnowski Tadeusz, Spurek Kaustanty, Sroka Jan, Sroka Józef, Stich Szczepan, Szymczyk Marian, Śliwiński Janusz, Tokarski Adam, Trzusło Edward, Wosiak Józef.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa)  1976/77

Adasiak Mirosław, Baranowski Wiesław, Bartyzel Edward, Blauth Zbigniew, Bilewicz Jan, Dmytrów Krzysztof, Fąfara Krzysztof, Gałda Marian, Góraj Ryszard, Kowalczyk Marek, Kisiński Jan, Kowalkowski Lucjan, Kunecki Roman, Korszla Zdzisław, Lewicki Andrzej, Mil Piotr, Marszałek Krzysztof, Moroziuk Michał, Pluciński Tadeusz, Płoch Zdzisław, Popławski Andrzej, Puklicz Bronisław, Rychlewski Machał, Rykowski Franciszek, Siepka Kazimierz, Solarewicz Czesław, Szczepaniak Zbigniew, Stricker Jacek, Sychla Edward, Szkolnicki Andrzej, Szkudlarek Jerzy, Śliwakowski Witold, Sibielec Mieczysław.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1976/77

Baka Grażyna, Bobińska Ewa, Djaczek Grażyna, Janiak Paweł, Krygier Krystyna, Krygowska Krystyna, Łącki Krzysztof, Łukawski Stanisław, Matuszak Wiesława, Piekarska Genowefa, Ramiączek Teresa, Rycek Halina, Skoczek Roman, Stachowicz Elżbieta, Szatkowska Janina, Szercer Maria, Walicka Marzena, Wiskowska Krystyna, Wolniaczyk Zofia, Wołczyk Krystyna, Zielonka Waldemar, Żak Elżbieta, Furmaniak Elżbieta, Królikowska Bożena, Madej Helena, Bindyk Andrzej.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1976/77

Abrzemowicz Stanisław, Brożyna Jerzy, Buduś Andrzej, Chmielowski Marian, Cichosz Witold, Czeszyk Mirosław, Drąg Mirosław, Drelinkiewicz Jerzy, Fedyszyn Stanisław, Głowacki Mirosław, Gniewaszewski Mariusz, Grabias Franciszek, Grudniewski Janusz, Jarmuszczak Zbigniew, Jeziorny Ryszard, Kędroń Mirosław, Komorek Jerzy, Koper Henryk, Markowski Andrzej, Migocki Mieczysław, Piotrowski Henryk, Sidor Adam, Snoch Ryszard, Suszko Walerian, Topolski Andrzej, Tworzowski Grzegorz, Ulatowski Michał, Zasowski Jan, Ziombra Edward, Ziombra Józef, Żak Czesław, Żołna Artur, Kaszubski Adam.


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (Przyzakładowa) 1977/78

Bartosik Jolanta, Bekacz Helena, Biliński Andrzej, Ciochoń Jolanta, Czarna Jadwiga, Dąbrowska Jolanta, Dobek Bernarda, Gołda Jadwiga, Hrynczyszyn Jadwiga, Jankiewicz Halina, Karoń Sabina, Klipitelis Maria, Kołaczkiewicz Teresa, Kołodziej Krystyna, Kraska Teresa, Machowiak Krystyna, Maciaszek Eugeniusz, Małolepsza Teresa, Michnowska Barbara, Nadolna Zenobia, Ożga Danuta, Paliszewski Zbigniew, Pedryc Bożena, Pierzchalska Elżbieta, Pietrzyk Janina, Przybysz Halina, Śniegórski Stanisław, Świętoniowska Bogumiła, Tymczyszyn Elżbieta, Wiertelak Józefa, Witkowski Adam, Zając Teresa, Ząbek Władysław.

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94