Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

ZSZ Stolarz-Betoniarz

STOLARZ-BETONIARZ 1967/68

Banach Krzysztof, Boguś Jerzy, Cieleń Ryszard, Cieleń Zbigniew, Daniec Bolesław, Dołhańczyk Andrzej, Gazduła Henryk, Głowacki Adolf, Jackowski Adolf, Jeleń Zygmunt, Kossakowski Jan, Koszuta Stanislaw, Korczyński Jozef, Kowal Jerzy, Kozar Kazimierz, Kwiatkowski Aładysław, Ławryliowicz Tadeusz, Makarczyk Julian, Marcinów Jan, Olszak Bogdan, Paliszewski Józef, Pietrzak Zdzislaw, Popiel Zbigniew, Sidor Jan, Spadło Czeslaw, Szkamruk Tadeusz, Szkudlarek Franciszek, Wolski Włodzimierz, Wzorek Włodzimierz, Żukowski Ryszard.

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94