Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

ZSZ Mechanik Aparatury Automatycznej

MECHANIK APARATURY AUTOMATYCZNEJ 1992/93

wych. Mieczysław Pyrek

Augustyniak Dariusz, Bieńkowski Krzysztof, Bołdyń Arkadiusz, Bubółka Dariusz, Flis Wiesław, Gardzijewski Marcin, Jóźwiakowski Ryszard, Miłkowski Tomasz, Nowasad Krzysztof, Pietrzak Jakub, Sajdak Jacek, Sawicki Grzegorz, Sycz Krzysztof, Szczerba Dariusz, Ściepuro Jacek, Waniewski Sławomir, Wilczek Robert, Wojtas Robert, Zdych Rafał. 

 

MECHANIK APARATURY AUTOMATYCZNEJ 1991/92                 

Wych. Michał Kita

Aleksandrowicz Roman, Bałut Sławomir, Borowska Beata, Fiedeń Atrur, Flunt Ewa, Franczak Anna, Futoma Daniel, Górecki Mariusz, Hryszczyszyn Tomasz, Jastrzębska Urszula, Kasprzycki Jerzy, Kochanowska Urszula, Kołodziej Artur, Komperda Dorota, Kozub Krzysztof, Krysa Sylwia, Kurczak Wiktor, Kwapisz Piotr, Łapka Dominika, Marcinowska Aneta, Pirek Artur, Posacka Lucyna, Rostkowski Marian, Sidorska Monika, Siewruk Jacek, Szabłoński Grzegorz, Szostak Jarosław, Nowowsiak Aneta, Wasiak Rajmund, Woś Mariusz, Zródłowska Angela.

 

 

 

 

MECHANIK APARATURY AUTOMATYCZNEJ 1990/91

Wych. Mieczysław Pyrek

Flakiewicz Piotr, Jagieło Aneta, Kawalec Mariusz, Krawiec Sławomir, Kuśnierz Mieczysław, Łuczak Adam, Mandat Paweł, Matysiak Marek, Mikołajczyk Wojciech, Munik Arkadiusz, Ogrodnik Jan, Pawlicki Sławomir, Piątkowski Robert, Prus Igor, Stachowiak Piotr, Szir Mariusz, Żygadło Jarosław.

 

MECHANIK APARATURY AUTOMATYCZNEJ 1989/90

Wych. Helena Rolny

Dąbrowski Andrzej, Iwiński Andrzej, Kaczmarska Kamila, Korobczak Bogdan, Kubiak Krzysztof, Kurczak Roman, Majewski Krzysztof, Matusiak Zbigniew, Olszewska Monika, Panek Piotr, Sibiński Bogdan, Sot Mikołaj, Stankiewicz Iwona, Tarnowska Brygida, Taterczyński Rafał, Tkacz Aurelia, Tkacz Marzena, Zimny Waldemar.

 

MECHANIK APARATURY AUTOMATYCZNEJ 1984/85

Wych. Mikołaj Dudycz

Burczyk Janusz, Gawor Janusz, Goryszewski Krzysztof, Jawor Wojciech, Karbowski Piotr, Karpiński Stanisław, Kołodziej Zbigniew, Kosmala Radosław, Kowalski Adam, Mielczarek Tomasz, Pankiewicz Leszek, Połeć Tadeusz, Sęk Tomasz, Soczówka Józef, Szatkowski Piotr, Szmyd Janusz, Szpaczek Stanisław, Tarnowski Zdzisław, Wiertelak Robert, Wiśniewski Grzegorz, Włodarczewski Marek.

 

MECHANIK APARATURY AUTOMATYCZNEJ 1983/84

Wych. Mikołaj Dudycz

Duzel Tadeusz, Franczuk Edward, Gajda Ignacy, Hołodniuk Zygmunt, Jeż Władysław, Korecki Andrzej, Kowalczyk Wiesław, Kuczyński Waldemar, Leśniak Adam, Łata Andrzej, Michałek Leszek, Miernik Marek, Mytych Marek, Nesterowski Mirosław, Niemiec Marek, Olszewski Jarosław, Paciorek Piotr, Pietrzak Cezary, Pietrzyk Zdzisław, Stocki Andrzej, Warszycki Andrzej, Wiśniewski Grzegorz, Wyszyński Paweł, Wyszyński Piotr, Zacharek Robert, Żuchora Wiesław.

MECHANIK APARATURY AUTOMATYCZNEJ 1979/80

wych. K. Pietkiewicz

Brożyna Andrzej, Działa Janusz, Dziubałka Krzysztof, Ignaczak Marek, Iwaneczko Henryk, Jackowiak Mirosław, Jarmark Roman, Kaczmarek Stanisław, Kaszubski Waldemar, Kołek Andrzej, Koper Wiesław, Kowalczyk Waldemar, Kowalski Ryszard, Krempicki Zbigniew, Kuc Aleksander, Markowski Krzysztof, Muszyński Jerzy, Nowak Robert, Obara Marek, Pieniążek Piotr, Polek Jan, Pytkowski Zbigniew, Radwański Piotr, Szewczuk Andrzej, Turski Tadeusz, Wacek Krzysztof, Walicki Włodzimierz, Wurmański Marek, Zaraś Andrzej, Żak Dariusz, Żarczyński Roman, Ochrombel Krzysztof.

MECHANIK APARATURY AUTOMATYCZNEJ 1977/78

Wych. Ryszard Kijek

Adamowski Lucjan, Blauta Krystian, Drag Andrzej, Dziadyk Andrzej, Figura Henryk, Gniadek Ireneusz, Giecko Roman, Gogoliński Zbigniew, Gogoliński Sławomir, Kamiński Stefan, Krawczyk Mirosław, Kuriata Edward, Krysiak Andrzej, Kuśmierek Andrzej, Knejski Andrzej, Laszewicz Bogusław, Lipiński Stanisław, Maliszewski Czesław, Miłkowski  Andrzej, Nelec Wiesław, Pachnowski Krzysztof, Polak Krzysztof, Płaszczyński Wiesław, Piorunowski Jan, Pliszczyński Piotr, Skudlara Henryk, Skrzypiec Witold, Sokalski Jacek, Szczepaniak Grzegorz, Szmyd Ryszard, Szumilas Zbigniew, Szymitowski Mieczysław, Wieszczek Adam, Wierzbowski Waldemar, Zakrzyk Zdzisław.

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94