+48 (71) 3195894,     e-mail:zsz.biuro@brzegdolny.pl

  • Home

Wymiana międzynarodowa do Niemiec w ramach projektu "Let's live..." Dzień Drugi

Dzień z życia Zetkowych Erasmusowiczów:
Środa, godz. 18.30, jesteśmy w malowniczym Rotenburgu, my uczniowie: Julia, Ala, Mateusz, Ola, Natalia, Ismena i my nauczyciele: Pani Alicja i Pan Karol.
Właśnie słońce wyjrzało zza chmur. Pogoda, choć zmienna, nie przeszkadza nam w działaniach wolontariackich w szpitalu, domu pomocy czy ośrodku dla niepełnosprawnych. We wszelkich formach pracy i w zwiedzaniu, towarzyszą nam niezmiennie, nasi nowi przyjaciele z Turcji, Włoch, Łotwy i serdeczni gospodarze: Niemcy.
Wczoraj udało nam się zobaczyć przepiękną miejscowość Breme, w której zaułkach ukrywają się czterej muzykanci (osioł, pies, kot i kogut). Dziś byliśmy w Klimahause - centrum naukowym w Bremerhaven i typowym, niemieckim domu weselnym. Jutro czekają nas dalsze działania wolontariackie i wspinaczka. Atrakcje nie mają końca...

Drukuj

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94;   (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 34