Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Technikum Mechaniczne

TECHNIKUM MECHANICZNE 2000/2001 wych.Mieczysław Pyrek

Gąsior Krzysztof, Holko Paweł, Kosin Sławomir, Kuczyński Marcin, Lewicki Piotr,  Marcinek Sebastian, Miazek Grzegorz, Olszewski Dawid, Pietruszka Grzegorz,  Rycerz Krzysztof, Rydlicki Marcin, Siepka Władysław, Szymczyk Paweł, Tokarski Łukasz,  Wiosna Mariusz Witiak Krzysztof, Wlaźlak Bartłomiej, Zdych Łukasz, Zieliński Grzegorz.

 

TECHNIKUM MECHANICZNE 1999/2000 wych. Marek Chrabąszcz

Baran Krzysztof, Baszak Tomasz, Charzewski Wojciech, Fuławka Tomasz, Głąb Artur, Jaworski Maciej,  Kliber Krzysztof, Kobierski Radosław,  Królikowski Marcin, Kwaśniewski Krzysztof, Matwiejko  Krystian, Muszyński Damian, Nowak Rafał, Paciorek Zenon, Panachida Michał, Puchała Tomasz, Pytel Marcin, Romaniuk Bartłomiej, Sapielak Krzysztof, Strąg Mikołaj, Szmyt Marcin, Turczyn Robert, Tworowski Marcin, Urbaś Paweł,

 

TECHNIKUM MECHANICZNE 1998/99 wych. Lucyna Sawa

Bolf Krzysztof, Bywalec Dariusz, Ciochoń Grzegorz, Dubienka Mariusz, Gacke Jarosław, Gawarecki Piotr, Gwóźdź Mariusz, Hawrylczak Dariusz, Juraszek Jakub, Kaczmarek Paweł, Konieczny Tomasz, Kupis Piotr, Marchewka Wojciech, Połeć Tomasz, Serafin Tomasz, Solarewicz Tomasz, Wachowicz Daniel, Wróblewski Jakub, Zawadka Tomasz, Żak Radosław.

 

TECHNIKUM MECHANICZNE 1997/98   wych. Barbara Gozdecka

Antczak Przemysław, Boszczyk Stanisław, Czarny Paweł, Czykiel Grzegorz, Czyżowski Krzysztof, Drabik Maciej, Fojud Paweł, Groszek Ryszard, Horbacewicz Krzysztof, Kardyś Grzegorz, Kopczyński Bartłomiej, Kupiec Adam, Kwaśniak Marek, Lech Krzysztof, Lewański Marcin, Łapot Tomasz, Macioła Piotr, Marko Przemysław, Posmyk Rafał, Somiak Marcin, Wawrzak Jarosław, Zamojski Mariusz, Żak Rafał, Żelazny Rafał.

 

TECHNIKUM MECHANICZNE  1996/97   wych. Henryk Kamaszuk

Budziński Adam, Dmytrów Krzysztof, Fichtel Marcin, Filiński Paweł, Flis Damian, Kardyś Krzysztof, Jasiński Robert, Kędroń Krysian, Kołodziej Robert, Koper Marcin, Leja Dariusz, Mazurek Marcin, Ozarków Daniel, Sieńkowski Rafał, Stankiewicz Adam, Stępień Łukasz, Szał Piotr, Topolski Daniel, Trocki Wiktor, Wańkowicz Grzegorz, Zawadzki Krystian.

 

TECHNIKUM MECHANICZNE 1995/96  wych. Mieczysław Pyrek

Bączek Arkadiusz, Bubienko Paweł, Bzdyra Dariusz, Drzewiecki Robert, Dunajewski Jarosław, Jagielski  Marek, Janiszewski Rafał, Jastrzębski Władysław, Jaworski Robert, Jędryczko Jarosław, Kozłowski Tomasz, Kwaśniak Artur, Łuczak Arkadiusz, Macioła Rafał, Pietkiewicz Marcin, Pietruszka Marcin, Połeć Rafał, Rak Sebastian, Rycerz Zbyszko, Semczuk Adam, Sikora Mariusz, Sobczak Sebastian, Wapiński Tomasz, Wiśniewski Wojciech, Wojda Marek, Wojtyła Mariusz, Wysocki Paweł, Zasada Jarosław. 

 

TECHNIKUM MECHANICZNE 1994/95  wych. Michał Kita

Adamski Andrzej, Filiński Tomasz, Janicki Damian, Kałuża Adam, Kwiatkowski Radosłąw, Machi Norbert, Malewicz Grzegorz, Matysiak Jarosław, Pluta Konrad, Riwoń Janusz, Riwoń Norbert, Sułek Konrad, Suska Artur, Suska Dariusz, Szulak Grzegorz, Szumiał Artur, Wiatrowski rafał, Wiśniewski Tomasz, Woźnicki Krzysztof, Wróblewski Wojciech, Wutkiewicz Huber

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94