Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Technikum Chemiczne po ZSZ

TECHNIKUM CHEMICZNE po Zasadniczej Szkole Zawodowej 1977/78

Wych. Danuta Kwaśniewska

Banach Tadeusz, Baran Zofia, Chowańska Teresa, Czernijewska Elżbieta, Czwarnóg Irena, Czykiel Maria, Dąbrowa Janina, Felczak Elżbieta, Hałucha Elżbieta, Kasowska Jadwiga, Kierzek Krystyna, Konon Maria, Kowalik Teresa, Kowalska Halina, Kraska Barbara, Krowicka Ewa, Kubala Ryszarda, Kwoka Marian, Michalska Mirosława, Minajew Maciej, Mrozińska Teresa, Pawlikowska Barbara, Piaseczna Wanda, Posełek Wanda, Rużyło Jerzy, Sobieraj Halina, Szmigielska Grażyna, Szumańska Danuta, Śliz Danuta, Tiszler Elżbieta, Tryniecka Ewa, Woroniak Maria, Żmuda Zbigniew, Zubilewicz Teresa.

 

TECHNIKUM CHEMICZNE po Zasadniczej Szkole Zawodowej 1976/77

Wych. Elżbieta Węgrzynowska

Babisz Elżbieta, Białobrzeska Wanda, Cizio Danuta, Czerniak Teresa, Dzima Elżbieta, Guzal Helena, Haramać Teresa, Hyla Halina, Jachmczyk Ludwika, Juwa Halina, Karaś Maria, Kopczyńska Barbara, Kościelska Wanda, Kurtycz Barbara, Laszuk danuta, Łęgowa Wanda, Marciniak Grażyna, Margula Wiesław, Popławska Janina, Pszczołowska Rita, Siwa Teresa, Skowrońska Elżbieta, Skrzyńska Anna, Sobczyk Wanda, Staworzyńska Zofia, Szatan Julian, Szwed Barbara, Wilk Władysława, Witkowski Zygmunt, Wojciechowski Janusz, Zadyberna Irena, Zasada Krystyna, Zięba Grażyna.

 

TECHNIKUM CHEMICZNE po Zasadniczej Szkole Zawodowej 1975/76

Wych. Helena Rolny

Chmielowska Wiesława, Ciączka Leszek, Czykiel Anna, Dzióba Barbara, Felczak Grażyna, Gacke Ewa, Głowacki Antoni, Górniak Krystyna, Guz Maria, Homicz Lucyna, Hornof Cecylia, Jasek Stanisław, Jurczyk Genowefa, Kajrys Honorata, Korzeń Teresa, Kowcz Elżbieta, Kozakiewicz Romualda, Krysa Stanisława, Kukuś Maria, Lipiec Alicja, Łapot Krzysztof, Łyjak Halina, Marciniec Aleksandra, Marszałek Wanda, Mazurkiewicz Franciszek, Mikołajewska Marianna, Nowakowski Waldemar, Rycak Mirosław, Sajdak Grażyna, Słota Janina, Soja Krystyna, Sut Teresa, Stelmasiak Stefania, Szeląg Halina, Szymanowska Mirosława, Tura Alicja, Włach Jadwiga, Wróblewska Krystyna.

 

TECHNIKUM CHEMICZNE po Zasadniczej Szkole Zawodowej 1974/75

Wych. Krystyna Hetman

Bielecka Leokadia, Bobowska Bożena, Bojanowski Marek, Buduś Danuta, Byra Bolesław, Czyzio Barbara, Gantzke Krystyna, Garncarz Danuta, Giera Aleksandra, Głaz Justyna, Gromczyńska Zofia, Iwanicki Wiesław, Janus Marek, Jarosz Urszula, Kajetowska Wioletta, Karaś Krystyna, Klepacz Ryszard, Kobiak Janina, Kostrubała Krystyna, Kręciwilk Janina, Księżczyk Henryk, Kucińska Jolanta, Lisowska Barbara, Lisowska Grażyna, Łącka Teresa, Mazurkiewicz Wanda, Najda Barbara, Niemiec Danuta, Palicki Paweł, Pawłowska Grażyna, Pęcak Barbara, Pietrzyk Barbara, Seredyńska Elżbieta, Sobieraj Genowefa, Stec Grażyna, Szeliga Ryszard, Zalejska Bożena, Zaremba Halina, Zbytniewski Wiesław.

 

TECHNIKUM CHEMICZNE po Zasadniczej Szkole Zawodowej 1973/74

Wych. Danuta Kwaśniewska

Bartosińska Grażyna, Burzyńska Danuta, Czybier Wanda, Furmańska Jadwiga, Gomółka Halina, Hornof Elżbieta, Jama Alina, Jaskulska Krzysztofa, Klec Elżbieta, Knysak Jadwiga, Kolis Mirosław, Koszczyk Danuta, Krawczyk Renata, Krzywa Mirosława, Licznierowski Jan, Olszewska Krystyna, Orzechowska Elżbieta, Osiecki Ryszard, Panas Róża, Paruzel Krystyna, Pasieczna Henryka, Pawłowska Joanna, Pietrzak Małgorzata, Polanowska Maria, Pyrek Danuta, Sajdak Edward, Samburska Elżbieta, Szczypiór Zofia, Szmid Bożena, Szydłowska Jolanta, Tomaszewski Grzegorz, Walczak Stanisława, Wolska Teresa, Zaremba Ewa, Zdun Kazimiera, Zgódka Lidia.

 

TECHNIKUM CHEMICZNE po Zasadniczej Szkole Zawodowej 1972/73

Wych. Krystyna Kaczara

Bonarska Jadwiga, Diduszko Stanisława, Dobrowolska Czesława, Frybek Halina, Gałkowska Anna, Gielcyzy Danuta, Gieysztor Danuta, Górecka Marianna, Hilszczańska Wanda, Juszczyk Helena, Kamińska Teresa, Kawecka Maria, Kłunduk Maria, Łuszczewska Maria, Madej Grażyna, Marchewka Grażyna, Misiewicz Krystyna, Pachuta Helena, Pałasz Grażyna, Pańczak Maria, Piechocka Małgorzata, Pławska Helena, Serwa Elżbieta, Śliwiak Sabina, Wolanowska Teresa, Woźna Izabella.

 

TECHNIKUM CHEMICZNE po Zasadniczej Szkole Zawodowej 1971/72

Wych. Krystyna Hetman

Adamus Anna, Biczysko Halina, Bień Regina, Błaszczyk Mirosława, Chojnacka Barbara, Garncarz Irena, Grabarczyk Teresa, Deberna Danuta, Hornof Lesław, Januchta Julia, Joachimiak Sylwester, Konofol Grażyna, Korzeniewska Bożena, Kropisz Jolanta, Krzywkowska Jadwiga, Krzywkowska Maria, Kujawa Maria, Karaś Janina, Mendyka Helena, Morgała Danuta, Mudrecka Bożena, Nocuń Krystyna, Pomarańska Krystyna, Rajczewska Barbara, Sadura Władysława, Skrzyńska Wanda, Szakiel Jadwiga, Strzelczyk Alicja, Śliwiak Janina, Turała Jadwiga, Wycisk Ewa, Żylińska Elżbieta.

 

TECHNIKUM CHEMICZNE po Zasadniczej Szkole Zawodowej 1970/71

Wych. Barbara Kowalska

Andrych Grażyna, Baziuk Stanisława, Białowąs Danuta, Czupryński Henryk, Dziubek Zygmunt, Gałązka Irena, Gorgoń Stefania, Grodowski Władysław, Hajdukiewicz Adam, Jagiełła Daniela, Janik Maria, Kobylański Jerzy, Kołodziejczyk Jan, Konieczna Maria, Kozak Kazimierz, Kwiatkowski Zbigniew, Lipiński Jerzy, Majgier Maria, Misiewicz Krystyna, Mendruń Barbara, Orynczak Leokadia, Ostrowska Irena, Pawluk Bronisława, Pierucka Maria, Pobierzyn Jadwiga, Prządo Renata, Soczywko Stanisława, Sota Maria, Szczerba Bolesław, Szewczyk Janusz, Włochyńska Danuta, Wacławik Elżbieta, Zduniak Krystyna, Żylińska Aleksandra.

 

TECHNIKUM CHEMICZNE po Zasadniczej Szkole Zawodowej 1970/71

Wych. J. Smelkowska

Antowska Elżbieta, Bekisz Małgorzata, Bronik Henryk, Buraczyński Wiesław, Ciesielska Danuta, Ciołek Jadwiga, Cyganek Mieczysław, Drozda Krystyna, Gajda Maria, Gajzler Władysława, Górecka Halina, Grolewska Krystyna, Kaczorowska Krystyna, Konrad Henryk, Krzesaj Władysław, Kuta Stanisław, Kwolik Jan, Laskowski Jerzy, Łakomy Jerzy, Malec Józefa, Maniecka Krystyna, Manuił Wanda, Martyniak Maria, Naszyńska Teresa, Nawrocki Edward, Oszczęda Genowefa, Pianka Halina, Puchała Irena, Riwoń Tadeusz, Ryszka Janina, Skibińska Violetta, Smolińska Halina, Sobek Stanisław, Uran Halina, Wereszka Edward, Wichłacz Jerzy

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94