+48 (71) 3195894,     e-mail:zsz.biuro@brzegdolny.pl

  • Home

Czas na zmiany - odświeżamy ściany!

Z końcem września  grupa uczniów z  klasy 3 LO, ich rodziców i wychowawcy Alicji Grochowskiej podjęła się nie lada wyzwania -odmalowali sali 305 w Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym.
Akcja została zrealizowana w ramach projektu „Żyjmy razem, a nie obok siebie”.
Pracownia miała już wyraźne ślady użytkowania, nie oszczędzał jej los, szarość i smutek zstąpiły na jej ściany.  Uznano, że wybitni królowie i wodzowie zerkający z portretów, zasługują na zacniejszy  entourage  i sala wymaga liftingu. Choć prace wymagały zaangażowania i wysiłku, towarzyszył nam od początku dobry humor i potrzeba zmian na lepsze.
Efekty okazały się bardzo zadawalające: estetyczne wnętrze, nowe sprzęty multimedialne, wyposażenie, a przede wszystkim pojawiające się wartości emocjonalne i zbudowanie więzi międzyludzkich. Malowanie sali okazało się świetnym sposobem spędzenia czasu młodzieży z ich rodzicami,  czasem kreatywnego, twórczego zmieniania otoczenia, ale i poznawania siebie wzajemnie. 
Wszystkim zaangażowanym w ten pamiętny czyn społeczny, serdecznie dziękuje! 
 
Alicja Grochowska, wychowawca klasy 3 LO

Drukuj

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94;   (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 34