Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Liceum Zawodowe

LICEUM ZAWODOWE 1985/86 wych. Paweł Pirek

Artymowicz Joanna, Bernacki Krzysztof, Cymbała Małgorzata, Chruścicka Elżbieta, Czeczotko Wioletta, Dziura Lucyna, Jarosz Jolanta, Jureczko Beata, Kosztowniak Anna, Kowalska Barbara, Mochol Zofia, Mostowska Elżbieta, Olbert Mariola, Ostrzyk Krystyna, Pabich Bożena, Regdos Marzena, Sierpińska Beata, Siwak Danuta, Sokołowicz Jarosław, Sołtysik Beata, Szubert Piotr, Szumilas Iwona, Śpiewak Joanna, Watras Małgorzata, Żegleń Irmina.

 
LICEUM ZAWODOWE 1984/85    wych. Kazimierz Kwaśniewski

Baran Lucyna, Bezulska Violetta, Czjkowska Dorota, Dziubińska Jolanta, Groner Jolanta, Jakubowska Elżbieta, Jaśniowska Bożena, Krupa Iwona, Kucharzów Danuta, Latajka Beata, Lisowska Teresa, Łata Violetta, Łoza Aniela, Olender Małgorzata, Olszewska Renata, Rybakowska Jolanta, Siwak Halina, Siwak Maria, Staszczuk Elżbieta, Stawiska Ewa, Zańko Alicja.

 
LICEUM ZAWODOWE 1983/84   wych. Helena Rolny

Biniek Bożena, Cieślik Dariusz, Danielowska Zofia, Dąbrowska Eklżbieta, Grzywacz Małgorzata, Jastrzębska Lucyna, Kasprzak Małgorzata, Kijaszek Elżbieta, Makarewicz Zofia, Michalak Agata, Moszonka Halina, Olejniczak Stanisław, Popowicz Beata, Siwak Grażyna, Sokólski Robert, Stefańska Dorota, Szczepuła Bożena, Szymańska Elżbieta, Tymczyszyn Ewa, Wierzbicka Elżbieta, Zaremska Janina, Zarębska Beata, Zdobylak Bożena, Zębik Małgorzata, Zieliński Robert.

 
LICEUM ZAWODOWE 1982/83    wych.Kazimierz Kwaśniewski

Derkacz Dorota, Dziuba Anita, Hołodniuk Dorota, Jurkiewicz Urszula, Kogut Zofia, Kraczko Ewa, Kubacka Elżbieta, Kulik Stanisława, Kwaśnica Jolanta, Matwiejko Małgorzata, Miaskowska Małgorzata, Miziniak Małgorzata, Moskal Krystyna, Nesterowska Jolanta, Puklicz Teresa, Rykała Irena, Spychała Małgorzata, Staszewska Ewa, Warpas Robert, Wielichowska Anna, Wróbel Elwira, Wysowska Lidia, Zabawa Urszula.

 
LICEUM ZAWODOWE 1981/82    wych. Maria Mucha

Basak Renata, Ciuman Barbara, Giryn Jan, Karbowska Małgorzata, Kłosowska Elżbieta, Kopczyńska Ewa, Kremis Jadwiga, Kuliś Wioletta, Kujawa Danuta, Lemieszko Ewa, Maliszewska Jadwiga, Maliko Elżbieta, Mazur Bożena, Miłek Jolanta, Mucha Urszula, Paduch Anna, Pawlak Joanna, Rak Beata, Szafranek Jolanta, Szczęsna Beata, Tokarska Lidia, Tupaj Jolanta, Wodecka Urszula, Gawrysiak Jacek.

 
LICEUM ZAWODOWE 1980/81       wych. Kazimierz Kwaśniewski

Babuśka Bogusław, Bronowicki Piotr, Buczkowski Artur, Burzmińska Renata, Chimowicz Małgorzata, Czerniak Grażyna, Falecka Ewa, Gniewaszewska Aleksandra, Grolewska Aleksandra, Jędrzejczyk Grażyna, Kopczyńska Grażyna, Kwolik Zdzisława, Leśniak Teresa, Mytych Barbara, Piwowarczyk Mariola, Połujańska Jadwiga, Sawa Małgorzata, Siepka Bronisława,Śniegórska Elżbieta, Zamożniewicz Ewa.

 
LICEUM ZAWODOWE 1979/80    wych. Helena Rolny

Charazińska Grażyna, Czwojdzińska Ryszarda, Fedro Jacek, Gromczyńska Grażyna, Hołowczak Teresa, Kaputa Barbara, Kazimierów Czesława, Kowalik Robert, Kowalska Bożena,Kubicka Bogusława, Kubicka Elżbieta, Malicka Sławomira, Melska Lucyna, Mielec Leonarda, Muraszko Lesław, Nalepa Grażyna, Nowak Agata, Oracz Małgorzata, Pietrzyk Halina, Roznowska Bogusława, Sartatowicz Alina, Szmyd Władysław, Szymański Marek, Śliwińska Regina, Tembłowska Grażyna, Welc Roman, Wielgusiak Małgorzata, Wojciechowska Wanda, Wysota Grażyna.

 
LICEUM ZAWODOWE 1978/79    wych. Leszek Boczyński

Agdan Ryszard, Boczula Tomasz, Brzuszek Jolanta, Czerniajewski Leszek, Djaczek Irena, Dudziak Henryk, Gancarz Lucyna, Gołębiowska Anna, Grablewski Mirosław, Hrycyk Ewa, Kaszubska Ewa, Kocjan Jacek, Krupa Ewa, Krysa Małgorzata, Krzywda Jolanta, Kusztelak Urszula, Ludwiczak Bożena, Malińska Irena, Ożóg Elżbieta, Paczkowski Andrzej, Pędziwiatr Zbigniew, Pietkiewicz Małgorzata, Rybowska Regina, Sieradzan Walentyna, Siwak Maria, Stankiewicz Krystyna, Starczyk Marzena, Szakiel Maria, Sternal Janusz, Szumilas Waldemar, Tarka Elżbieta, Wilk Irena, Zaremba Barbara, Ziembowska Halina.

 
LICEUM ZAWODOWE 1977/78   wych. Barbara Kowalska

Baranowska Helena, Bas Halina, Czarny Artur, Drzewiecka Alicja, Dudzik Małgorzata, Jaros Wiesława, Kacprzak Dorota, Kania Mirosława, Kasowski Lesław, Kasperska Mieczysława, Kmiecik Elżbieta, Kossowska Wiesława, Kowalczyk Elżbieta, Krzeszowiec Zbigniew, Litwin Jadwiga, Matkowska Maryla, Niedźwiedzka Teresa, Nowak Aleksandra, Orsicz Alina, Pstrak Barbara, Rogojsza Halina, Rzymski Piotr, Tabak Jolanta, Wilkosz Marek, Wybierała Jolanta.
 

LICEUM ZAWODOWE 1976/77    wych. Czesław Kazimierski

Adamczuk Maria, Babula Maria, Barnaś Anna, Bąkowicz Urszula, Biała Elżbieta, Brojanowska Józefa, Chuda Anna, Dwojak Janiana, Gawron Liliana, Grabowska Halina, Jędrzejczyk Danuta, Kieljańska Wiesława, Kmiecik Ryszard, Kuliński Wiesław, Kwarcjan Anna, Lajzner Małgorzata, Machelska Grażyna, Malińska Teresa, Nawrocka Mirosława, Pasek Danuta, Pełka Anna, Pliszczyńska Irena, Pliś Małgorzata, Pietrzyk Jadwiga, Rokieta Grażyna, Szczepuła Edward, Wąsik Irena, Wilkanowska Barbara, Wlaźlak Teodora, Wójtowicz Bogusława.

 
LICEUM ZAWODOWE 1975/76    wych. Kazimierz Ratajek

Błaż Bożena, Bracka Krystyna, Cybowska Regina, Dydak Bożena, Fyda Bernadyna, Jakubowski Mirosław, Janiak Alicja, Jaworski Marek, Lisiecka Lidia, Lizon Bronisław, Łazarowicz Danuta, Łączka Elżbieta, Manuił Krzysztof, Mitręga Jerzy, Nadstawek Maria, Pitak Krystyna, Prałat Bożena, Psykała Janusz, Rudnicka Grażyna, Sajdak Helena, Sawicz Maria, Sierżant Teresa, Sośnicka Krystyna, Studzińska Lidia, Szewców Maria, Szymańska Halina, Tomczyk Anna, Wojtasik Grażyna, Zalejska Danuta

 
LICEUM ZAWODOWE 1974/75    wych. Barbara Kowalska

Bednarczyk Jadwiga, Bednarz Teresa, Bilina Krystyna, Chodyńska Ryszard, Cholewa Danuta, Dubicka Irena, Dróżdż Wanda, Dziadosz Krystyna, Gajewski Andrzej, Janas Krzysztof, Janczak Barbara, Jarzębiak Aldona, Kaczmarek Jadwiga, Kasperska Waleria, Klajner Marian, Koredczuk Jan, Kosmowski Roman, Kwiecień Kazimierz, Matkowski Jerzy, Mieżejewska Grażyna, Młynarczyk Barbara, Ochmańska Maria, Ogon Urszula, Pastusiak Bożena, Pitak Elżbieta, Rippel Bolesław, Ryszka Mariusz, Sądaj Kazimiera, Śliwiński Czesław, Świerszczewicz Andrzej, Szczepańska Teresa, Teodorska Jadwiga, Tall Ewa, Topolski Ryszard, Uściło Elżbieta, Zybowska Elżbieta.

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94