Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Liceum Ekonomiczne

LICEUM EKONOMICZNE - 2002/2003 wych. Krystyna Słodowa

Bazylak Michał, Bizoń Ewelina, Bywalec Aneta, Cukla Marta, Dolińska Anna, Gacke Jakub, Gładysz Kamilla, Grablowska Wioleta, Hudziak Krzysztof, Iskra Jarosław, Kluza Lucyna, Korczak Barbara, Kulińska Barbara, Kwasniak Roksana,, Lech Łukasz, Lewandowska Sylwia, Lewicka Ewelina, Łukawska Iwona, Maślej Anna, Matijciów Rafał, Mazur Paulina, Nawrocka Barbara, Pentoś Ewelina,Rostkowska Diana,Rużyło Jakub, Stachurska Anna, Stawarz  Katarzyna, Strzyż Urszula, Such Katarzyna, Szymanek Monika, Wojnicz Grażyna.


LICEUM EKONOMICZNE - 2002/2003 wych. Lucyna Sawa

Bajak Agnieszka, Baranowska Sabina, Bielak Jadwiga, Chłód Mariusz, Czajkowska Katarzyna, Józefowicz Katarzyna, Judzińska Anna, Jurczyk Magdalena, Juszczak Karolina, Kalisz Katarzyna, Kopyto Grzegorz, Kupczyk Agnieszka, Kupka Łukasz, Kutzmann Małgorzata, Lejczak Iliana, Łabowska Iwona, Łuczak Artur, Maj Justyna, Mełech Monika, Michalak Ewelina, Nalewajek Sabina, Pastuła Danuta, Raszewska Justyna, Sowa Joanna, Strączek Marta, Sychla Marta, Szkudlarek Izabela, Wróbel Iwona, Gajewski Paweł.

 
LICEUM EKONOMICZNE- 2001/2002  wych. Barbara Gozdecka

Banach Patrycja, Baranowska Agnieszka, Bielecka Anna, Bienek Adam, Brojanowska Anna, Dębowska Urszula, Figura Elżbieta, Holko Julita, Iwanicka Agnieszka, Jastrzębska Ewelina, Kluza Grzegorz, Kochańska Daria, Kochmańska Joanna, Kozyra Maria, Lewandowska Katarzyna, Łukawski Łukasz, Majer Justyna, Matusiak Łukasz, Michalak Agnieszka, Natanek Kamila, Niedźwiecka Urszula, Paulus Monika, Półchłopek Waldemar, Riwoń Tomasz, Salamon Dorota, Solarewicz Izabela, Stankiewicz Marcin, Wiącek Olimpia, Zakrzewska Alina, Żak Ewelina.


LICEUM EKONOMICZNE - 2001/2002  wych. Adam Łyczko

Biruk Anna, Bobkiewicz Sławomir, Borowiak Barbara, Dudek Przemysław, Fichtel Łukasz, Gadzińska Karolina, Józefowicz Justyna, Kiełbasa Andrzej, Kiełbasa Karolina, Lech Albert, Maliszewski Kamil, Marysiewicz Dawid, Moroziuk Łukasz, Murawska Justyna, Petryk Justyna, Pierucka Kamilla, Pluta Magdalena, Stachowiak Małgorzata, Szeremeta Łukasz, Szymański Krzysztof, Wiśniewski Patryk, Żuczek Jakub.

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94