Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Liceum Techniczne

LICEUM TECHNICZNE – CHEMICZNE 2002/2003  Wych.U.Piasecka i Lidia Serafin

Alberska Marcelina, Baranowski Damian, Bazylewski Sebastian, Buduś Sebastian, Gilczanowska Patrycja, Groszek Beata, Gutowski Grzegorz, Jackowiak Izabela, Kudryński Łukasz, Kudyba Barbara, Kwiatkowski Tomasz, Lewandowski Tomasz, Łyczko Ewelina, Machoś Łukasz, Makowski Waldemar, Piwowar Anna, Puk Katarzyna, Skuriat Katarzyna, Stefanowski Edward, Sygidus Monika, Wielgus Sylwia, Władacz Sebastian.

LICEUM TECHNICZNE – 2003/2004 Wych. Ewa Maćkowiak

Baliński Michał, Baran Katarzyna, Brink Anna, Bujacz Tomasz, Dorożko Dominika, Dorożko Milena, Gawlik Agnieszka, Gierk Tomasz, Górnicka Anna, Herman Ewelina, Hoszowski Maciej, Jarząb Anna, Kaczor Mirosław, Kossarzecki Hubert, Kubasik Anna, Kuriata Monika, Lewicki Marcin, Maliszewska Ewelina, Michalska Justyna, Niedźwiecka Anna, Piechota Malwina, Poręba Mariusz, Sidorska Marlena, Słodowa Dorota, Skrzypiec Agata, Wysocka Klaudia.

LICEUM TECHNICZNE – 2003/2004 Wych. Agnieszka Świerkowska

Adamowicz Anna, Andreasik Justyna, Baranowska Anna, Bieniasz Magdalena, Całka Urszula, Czapiga Grzegorz, Duzel Damian, Głowacka Marta, Górecka Barbara, Kosiński Piotr, Kostrzycka Paulina, Kwapisz Katarzyna, Leżoń Regina, Makówka Monika, Matusiak Sylwia, Misa Weronika, Mościńska Magdalena, Orłowski Łukasz, Petryk Monika, Sawa Joanna, Sądej Maciej, Szuszfalak Marzena, Tymczyszyn Amelia, Zwoliński Mirosław.

LICEUM TECHNICZNE - 2003/2004 Wych. Izabela Pochroń

Aleksiejczyk Marcin, Baran Anika, Chłód Elżbieta, Chodkowska Paulina, Czech Mariusz, Czerwińska Magdalena, Daniel Ewelina, Drałus Kamila, Gąsiorek Joanna,  Horbacewicz Monika, Kołaczyńska Joanna, Lejczak Julian, Łabudzińska Ewelina, Łącki Emil, Nalewajek Anna, Piekoszewski Adrian, Rękal Monika, Rokieta Paulina, Sobczyk Martyna, Taurogiński Wojciech, Tomczyszyn Ewa, Wasylkiewicz Bernadetta.


LICEUM TECHNICZNE – MECHANICZNE 2003/2004 Wych. Marek Chrabąszcz

Bułka Michał, Czech Mariusz, Fedyna Damian, Felczak Daniel, Janik Magdalena, Józefowicz Damian, Kacprzak Paulina, Kondrat Daniel, Kopeć Jakub, Kubala Rafał, Majer Przemysław, Micka Marcin, Odrowąż Sebastian, Płatkowski Paweł, Pochroń Piotr, Pomiećko Michał, Poręba Arkadiusz, Pyra Tadeusz, Smok Paweł, Wróblewski Marek, Zieliński Dariusz.

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94