Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Liceum Ekonomiczne dla Pracujących

LICEUM EKONOMICZNE dla Pracujących 1977/78 Wych. Stanisław Szewc

Adamowicz Danuta, Arciszewski Marian, Arendarska Henryka, Bartosik Grażyna, Biegańska Maria, Bobkiewicz Elżbieta, Drozda Małgorzata, Gajewska Regina, Gębik Franciszka, Głochowska Teresa, Grolewska Grażyna, Jednacz Jadwiga, Kobuszyńska Sylwia, Kolus Elżbieta, Kowal Krystyna, Krynicka Maria, Oraczewska Aniela, Orłowska Grażyna, Ożga Krystyna, Papciak Zofia, Parkitna Urszula, Pawluczuk Irena, Pawłowska Zofia, Pomarańska Grażyna, Rozenal Krystyna, Taterczyński Jan, Taurogińska Zofia, Wiśniewska Elwira, Zamojska Maria, Żak Henryka, Ferenc Grażyna, Kołodziej Marian, Albekier Zbigniew.

 LICEUM EKONOMICZNE dla Pracujących 1976/77 Wych. Maria Weichselberger

Cendrowski Józef, Chojnacka Lucyna, Cyndrowska Stanisława, Chuda Irena, Dobrzycka Zofia, Długosz Teresa, Drapała Stanisława, Franke Wanda, Grabowiecka Jadwiga, Grudniewska Grażyna, Januchta Ewa, Jończyk Janina, Kania Aleksandra, Kiełb Anna, Kieruzel Halina, Kijanka Stanisława, Kopeć Władysława, Kraczko Petronela, Krawczyk Cecylia, Kuc Teresa, Łukowicz Eugenia, Macioła Barbara, Myszkowska Zofia, Nowak Józefa, Nowak Jolanta, Oleaczek Wiesława, Ostatkiewicz Irena, Plewka Teresa, Połomska Józefa, Pszeniczna Stanisława, Piechocka Urszula, Roja Marian, Sidorenko Krystyna, Skowrońska Zonobia, Skrzyńska Elżbieta, Stanowska Stanisława, Stanowski Wiesław, Szał Jadwiga, Szeremeta Elżbieta, Wasylkiewicz Danuta, Wawrzyniak Tadeusz,Wawrzyniak Janina, Wiertelak Maria, Wojnarowicz Alicja, Zbrozik Bogumiła, Zemła Wacława.

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94