Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Liceum Profilowane Ekonomiczno-Administracyjne

LICEUM PROFILOWANE- 2009/2010 Wych. A. Świerkowska

Darmoroz Ewa, Dworakowska Eliza, Gambal Kamila, Groszek Joanna, Kamińska Anna, Karoń Dominika, Kondrat Marta, Kolanek Kamila, Kubik Monika, Kucharczyk Agata, Majowiec Paulina, Ochrombel Aleksandra, Panek Joanna, Senator Mateusz, Stępień Krzysztof, Tyczyńska Marta, Wojtyła Karol, Zelek Patrycja.

 LICEUM PROFILOWANE – 2007/2008 Wych. Anna Brzezińska

Gałecka Anna, Garula Ewa, Głuszczyńska Dominika, Herman Katarzyna, Jadach Agnieszka, Jania Magdalena, Jastrzębski Jakub Kuźmiński Tomasz, Kowalski Łukasz, Mytych Daria, Narolska Katarzyna, Niewiadomski Artur,  Nowak Katarzyna, Pasyerkiewicz Iwona, Paulus Beata, Rodek Anna, Sawicka Natalia, Sobczyk Paweł, Szmigielska Aleksandra, Tetar Joanna, Woźniak Jakub, Zawistowska Marta, Zubik Mateusz, Żuchora Kamila, Żurek Patrycja.                         
 

 LICEUM PROFILOWANE-   2006/2007 Wych. Agnieszka Świerkowska – Gembara

Balińska Lucyna, Barszczewska Anna, Bednarz Michał, Cisowska Małgorzata, Dąbrowicz Kamila, Dubowska Joanna, Boryszewska Marlena, Gościniak Wioleta, Kowalczyk Julita, Kowalska Natalia, Krawczuk Adrian, Kwiatkowska Monika,  Lignar Monika, Łutczak Dariusz, Łyczko Aneta, Madej Marta, Malinowski Paweł, Maliszewski Krzysztof, Matuszak Wioleta, Mazurek Manika, Ochrombel Anna, Pańkowska Agnieszka, Pańkowski Rafał, Pietras Monika, Pikuła Anna, Podsiadła Paulina, Porożka Paweł, Radwański Paweł, Ryś Kamil, Skóra Joanna, Wachman Kamila, Wilk Anna, Wodejko Ewelina, Wołowiec Agnieszka, Żuber Monika.

 LICEUM PROFILOWANE-2005/2006 Wych. Dorota Szubert

Buśk Sebastian, Dąbiak Kamila, Dmytrów Paulina, Drabik Grzegorz, Galan Grzegorz, Górecka Anżelika, Kanicki Tomasz, Kliber Andrzej, Jakszuk Agnieszka, Mytych Mariusz, Olcha Sławomir, Olszewska Patrycja, Reciak Dorota, Rużyło Patryk, Skorek Sebastian, Studzińska Barbara, Szczur Paweł, Trzusło Grzegorz, Woś Krzysztof, Winiarski Adrian, Zamojski Tomasz, Zawistowska Wioleta.

LICEUM PROFILOWANE-2005/2006 Wych. Waldemar Łyczko

Bednarek Krystian, Broniewicz Maria, Fryga Marta, Gąsiorek Alina, Iwanicka Justyna, Jadach Anna, Kacprzak Natalia, Kaczmaryn Małgorzata, Kaczor Sławomir, Krawczyk Anna, Laskowski Sebastian, Nowak Aleksandra, Plichta Krzysztof, Pogorzelski Dawid, Salach Małgorzata, Skoczek Magdalena, Sobczyk Paweł, Szuba Karolina, Szumiał Piotr, Twaróg Patryk, Żuchora Marcin.

 LICEUM PROFILOWANE – 2004/2005 Wych. Anna Brzezińska

Buduś Mateusz, Chebes Brygida, Comer Marta, Dawidowicz Ewelina, Domisiewicz Marcin, Duzel Rafał, Dziubałka Paweł, Fryga Marzena, Gawło Przemysław, Głowacz Mariusz, Hanecka Katarzyna, Jeżyna Kamil, Józefowicz Grzegorz, Kubala Marta, Maciołek Agnieszka, Maślak Malwina, Naszyński Krzysztof, Nowak Łukasz, Pelczarski Przemysław, Piechocka Joanna, Pietras Krystian, Płończak Justyna, Podsiadły Paweł, Tarnowska Izabela, Urbaś Justyna, Zańko Weronika. 

 LICEUM PROFILOWANE-2004/2005 Wych. Mieczysław Pyrek

Drzewiecki Marcin, Felińska Justyna, Grzyb Małgorzata, Jędrzejewska Paulina, Kasprzak Aleksandra, Komorek Karolina, Kopacz Edyta, Lewicki Marcin, Lubka Monika, Mazur Magdalena, Mil Małgorzata, Muzia Przemysław, Olbert Mateusz, Psykała Dorota, Stępniewska Milena, Sudoł Przemysław, Tarnowska Karolina, Tokarska Anna, Ulatowski Krzysztof, Wasylkiewicz Karolina, Wideryński Łukasz, Wodzyńska Katarzyna, Zadarnowski Krystian, Ziemczak Aneta, Żak Paulina, Żankowska Malwina.

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94