Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Liceum Profilowane Zarządzanie Informacją

LICEUM PROFILOWANE- ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ 2009/2010 Wych. Krystyna Słodowa

Adamczyk Kacper, Adamczyk Mateusz, Adaśko Łukasz, Cholewa Mateusz, Czuchajewski Krystian, Dwornik Małgorzata, Fikier Damian, Gałęska Katarzyna, Gładysz Milena, Grzelińska Magdalena, Jakubowski Jakub, Kosiński Konrad, Kraj Bartosz, Malik Łukasz, Mielczarek Damian, Skoczek Justyna, Smoliński Paweł, Szajdziński Mateusz, Szymczyk Magdalena, Szymon Monika, Woźniak Marcin, Zadarnowski Alan, Zamojski Piotr, Żak Agata.

LICEUM PROFILOWANE- ZARZĄDZANIE INFORMACJA 2008/2009 Wych.Lidia Lewandowska

Chmielowska Joanna, Chomont Dominika, Cisowski Maciej, Daszkiewicz Maciej, Hawrylczak Ariel, Hawrysz Angelika, Jasiński Mateusz, Jawor Monika, Jurek Marcin, Karpiak Andrzej, Koreń Anna, Lisowski Łukasz, Listopadzki Grzegorz, Lubimow Marcin, Nowak Radosław, Pięciak Malwina, Piwko Jakub, Połeć Paulina, Rużyło Marcin, Sałatkiewicz Michał, Steinhoff Aleksandra, Szymański Paweł, Śliniak Monika, Taurogińska Anna, Trzpiot Urszula, Welc Damian, Zielińska Edyta.

LICEUM PROFILOWANE- ZARZĄDZANIE INFORMACJA 2008/2009 Wych. Anna Jagieła

Bieder Paulina, Czeszyk Justyna, Daniel Justyna, Florjańska Anna, Gogolewska Agnieszka, Golonka Magdalena, Gorazd Anna, Górecka Ewelina, Jóźwik Damian, Kasperkiewicz Mateusz, Klimczak Michał, Kołodziej Andrzej, Kowalczyk Aneta, Kubik Kamil, Kucharski Patryk, Kwiatkowski Tomasz, Mosiek Magdalena, Rembielak Roksana, Sarniak Michał, Siewrug Karolina, Smolarek Aleksandra, Stępień Roksana, Strembska Ewa, Such Anżelika, Szatrowski Michał, Szpak Marta, Szulc Izabela, Szumilas Dawid, Turowska Aleksandra, Zielińska Olga, Żak Mariusz. 

LICEUM PROFILOWANE- ZARZĄDZANIE INFORMACJA 2007/2008   Wych. Ewa Maćkowiak

Barylak Mateusz, Bilewicz Wojciech, Caban Piotr, Dajaczek Magdalena, Durdyn Małgorzata, Grad Michał, Grochowska Aneta, Iwaneczko Marcin, Janek Rafał, Kasina Wojciech, Kociołek Ireneusz, Kokociński Damian, Krauz Artur, Malinowska Aleksandra, Marcinkowski Bartosz, Mazur Monika, Pikuła Hubert, Połeć Piotr, Skoczek Krzysztof, Sobański Jakub, Stefanowska Barbara, Stępień Łukasz, Twardochleb Piotr, Wosiak Tomasz.

LICEUM PROFILOWANE - Zarządzanie Informacją- 2006/2007 Wych. Ida Węgrzynowska

Aleksandrowicz Mateusz, Baka Krzysztof, Bodek Kamil, Chodyńska Kamila, Czerniewicz Natalia, Gałęska Barbara, Garbal Ewa, Głowacka Iliana, Jasiński Marcin, Jaśniowski Damian, Juchniewicz Bartosz, Kowalik Anita, Łuczak Anita, Mielnicka Aleksandra, Niemiec Monika, Oberc Kamil, Piątkowski Damian, Pietras Michalina, Pięciak Tomasz, Piwko Katarzyna, Piwowarski Remigiusz, Prokopowicz Marcin, Rudko Przemysław, Saran Mateusz, Sieja Ewelina, Sobantka Magdalena, Staniszewski Mateusz, Szpak Tomasz, Szumilas Monika, Szumilas Patryk, Urbaś Marlena, Wacek Julita, Wojnarowicz Paweł

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94