Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Liceum Ogólnokształcące

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE – 2015/2016 Wych. Alicja Grochowska

Bryła Tomasz, Burdyński Michał, Chrabąszcz Marta, Czornik Agata, Domagała Daria, Kobusińska Agnieszka, Kuśnierz Krzysztof, Kutyła Aleksander, Kuziemka Natalia, Mirek Dominika, Mirek Dominika, Nowak Kordian, Nowak Nina, Ogrodowicz Ismena, Olejniczak Oliwia, Oraczewska Klaudia, Orkisz Bartłomiej, Smolińska Oliwia, Stawiski Daniel, Strzyż Karolina, Szczepaniak Aleksandra, Szcześniak Mateusz, Szymon Mateusz, terech Jessica, Witiak Dagmara, Zaremba Mateusz, Zgórzyński Paweł, Zięba Katarzyna.

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE – 2014/2015 Wych. Barbara Gozdecka

Adamkowski Michał, Balicka Oliwia, Beśka Klaudia, Bolanowska Ewa, Bołdyn Paweł, Cukrowski Filip, Czarny Angelika, Głąb Jakub, Kasiańczuk Magdalena, Maksymowicz Daria, Miekus Joanna, Mikrut Konrad, Mil Dagmara, Owczarz Aleksandra, Pietras Patryk, Prokopowicz Ewa, Sawa Jakub, Solarewicz Mateusz, Stępniewska Andżelika, Ślęzak Dominik, Witkowska Marika.

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE -2013/2014 Wych. Marek Chrabąszcz

Banaszkiewicz Katarzyna, Bentkowska Magdalena, Bicz Kamila  Drela Patrycja,  Głogowski Maciej, Jadach Maciej, Janek Kamila, Kossińska Żaneta, Lewandowska Marta, Lozio Mateusz, Mikosik Sylwia,, Oberc Katarzyna, Ochmańska Madlena, Owczarz Kinga, Pliszczyńska Gabriela, Politowicz Weronika, Smolińska Patrycja, Staroń Daniel, Szmyd Roxana, Uryga Monika, Wilczyński Daniel, Zacharek Zuzanna, Zięba Agata.

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE -2012/2013 Wych.Lidia Lewandowska

Biruk Wiktor, Bobkiewicz Alicja, Broniewicz Marta, Chomiak Mirella, Dąbrowska Agnieszka, Drabik Patrycja,Fałkowski Jakub, Gembara Katarzyna, Jania Aleksandra, Janicka Monika, Jawor Dominika, Jedrzejczyk Michał, Kocańda Monika, Kokociński Marcin, Kril Piotr,Kucharska Małgorzata, Kucharzów Justyna, Lech Bartosz, Lenkiewicz Dagmara, Matyniak Magdalena, Maziarz Aleksandra, Owczarz Martyna, Porowska Karolina, Sworniowska Klaudia, Szczepaniak Daniel, Szubert Michał, Urbanska Aldona, Waszczyszyn Marta, Wielowska Katarzyna,Winiarska Weronika, Włodarczyk Joanna, Zacharek Joanna, Zietek Paulina.

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE – 2011/2012 Wych. Ewa Maćkowiak

Banaszszkiewicz Karolina, Cichowicz Maciej, Dudzik Dominika, Horbacewicz Oliwier, Jabczyńska Katarzyna, Karoń Elżbieta,  Kobusiński Tomasz, Kosuń Michał, Kowalczyk Julita, Kubala Mateusz, Majowiec Arkadiusz, Nawara Patrycja,Masiek Bartosz, Nowak Maja, Ochmańska Oktawia, Porowska Aleksandra, Płóciennik Angelika, Smolińska Anna, Stępień Paweł, Stępniewska Magdalena, Szmit Karol, Szumilas Mateusz  Woźniak Grzegorz.

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE – 2010/2011 Wych. Marek Chrabąszcz

Baran Karol, Baraniak Katarzyna, Bryła Ewelina, Bukowski Bartłomiej, Czapska Karolina, Czerniejewski Maciej, Dawidowicz Karol, Dziedzic Emil, Fiałkowska Justyna, Golonka Mirosław, Gregoraszczuk Ewelina, Janicki Mateusz, Kozdrowicki Piotr, Krawczuk Patrycja, Kuriata Paweł, Kuśnierz Angelika, Liczberski Krzysztof, Łuczyński Jakub, Łyczko Wioleta, Majewska Nina, Michalik Klaudia, Mil Patrycja, Muzyka Miriam, Orkisz Agata, Owczarek Agata, Pasterkiewicz Alicja, Rogulski Damian, Sebastynas Bartosz, Sieja Marcin, Stempień Bartłomiej, Waleńdzik Justyna, Wójcik Paulina.

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE-2005/2006 Wych. Barbara Gozdecka

Bobkiewicz Martyna, Chłód Zofia, Cieśla Monika, Czuchajewska Ewa, Dąbrowski Rafał, Fryga Monika, Gawło Justyna, Głąb Justyna, Grad Aleksandra, Intrys Krzysztof, Iwanicka Marta, Jarząb Milena, Koreń Małgorzata, Kozińska Katarzyna, Koźmik Kamila, Krawczyk Tomasz, Krzyżosiak Beata, Kwiatkowski Marcin, Magoń Dorota, Mazur Monika, Muszyński Adrian, Muzyczka Szymon, Piątek Aneta, Płachta Marta, Serwatka Diana, Siewruk Anna, Smarzeniec Konrad, Sterchaluk Agnieszka, Śliwakowski Daniel, Wisłocki Mariusz, Zielińska Ewa, Żak Oliwia, Żankowska Anna.

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE-2004/2005 Wych. Małgorzata Staniszewska

Adaśko Magdalena, Cichocka Małgorzata, Czerniejewski Rafał, Danecka Marzena, Jakszuk Marta, Jawor Krzysztof, Kędzierska Marta, Kociołek Agnieszka, Kokonowska Patrycja, Kopczyńska Urszula, Kostrzycka Alina, Koziński Karol, Kwiatkowska Agata, Mieszczanowicz Wiktor, Olszewski Jakub, Panachida Katarzyna, Pieniążek Martyna, Pierucka Beata, Pirek Natalia, Płatkowska Marcelina, Rejek Marcin, Spera Justyna, Stadnik Maciej, Stec Anna, Szajdzińska Marta, Topolska Aleksandra, Turski Patryk, Wacek Paweł, Wojnarowicz Kamila

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94