Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Technikum Informatyczne

TECHNIKUM – ekonom./informat. 2015/2016 Wych. Waldemar Łyczko

Baranowski Patryk, Basikowski Adam, Biernacka Adrianna, Birecka Małgorzata, Bubułka Roksana, Cieśla Szymon, Działa Filip, Jasiurkowski Kamil, Kawalec Angelika, Łuczak Maciej, Mroczek Dariusz, Pietrasiak Aleksandra, Przerwa Monika, Rogowski Grzegorz, Trzusło Krzysztof, Trzusło Marcin, Tyszkowski Eryk, Walęciak Dariusz, Wojciechowska Anna, Żuczkowska Karolina, Zatorska Anna.

TECHNIKUM – ekonom./informat. 2014/2015 Wych. Ida Węgrzynowska

Basta Ernest, Binkiewicz Mateusz, Bobkiewicz Patryk, Chojnacki Daniel, Domański Piotr, Fecowicz Karolina, Golonka Martyna, Isalska Karolina, Jaremko Błażej, Jóźwiakowski Mateusz, Madej Natalia, Michałowski Jan, Perliński Jakub, Siepka Anna, Sokołowicz Szymon, Sroka Justyna, Sufryd Sebastian, Surówka Kamil, Targowicz Radosław, Traczewski Dawid, Wegrzyn Aleksander, Zając Filip.

TECHNIKUM –  informatyczne 2013/2014 Wych. Halina Wojciechowska

Binkiewicz Bartosz, Borowska Aleksandra,Czapski Kamil, Dąbrowska Joanna, Fura Weronika,Gawrycki Oliwier, Jedrzejewska Alicja, Kaczyński Szymon, Kasinski Krystian, Kasperkiewicz Damian, Klewek Łukasz, Kłak Martyna, Koreń Damian, Kotulski Mateusz, Królikiewicz Anżelika, Łukojko Filip, Samborski Oskar, Sterchaluk Michał, Sykala Ariana, Świerczek Adam, Trzaska Agata.

TECHNIKUM – informatyczne 2012/2013 wych. Anna Jagieła

Dudek Jędrzej, Głuszczyński Jakub, Horbacewicz Rafał, Jarmuż Rafał, Jawor Damian, Kaczmarek Dominik, Kaczmaryn Ireneusz, Kasina Agnieszka, Kaszczynski Tomasz, Kosakowski Kamil, Krzeszowski Krzysztof, Kuriata Bartłomiej, Kuriata Erwin, Łyczko Paweł, Olbert Florian,Perliński Piotr, Skorek Dominik, Sołtysiak Paweł, Staszek Krystian, Sułek Maciej, Sykała Paweł, Szmyd Mateusz, Wierzbiński Michał, Wijacki Tomasz, Ziemczak Alan

TECHNIKUM –informatyczne 2011/2012 wych. Karol Kubiak

Adamkowski Miłossz, Aksamit Kamila, Binkiewicz, Cholewa Mariusz, Fałkowski Maciej, Hawrylczak Łukasz, Jackowiak Dawid, Jawor Marcin, Jaworski Tomasz, Kołodziej Mateusz, Kołodziej Witalij, Madej Tomasz, Organiściak Piotr, Panek Anna, Pliszczyńska Klaudyna, Płoch Krzysztof, Sawicki Adrian, Strzyż Sebastian, Szumilas Krzysztof,Trubiłowicz Kamila, Tyszkowski Fabian, Witkowski Mateusz

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94