Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Mamy brązowego medalistę Mistrzostw Polski !!!

            Miło nam zakomunikować iż nasz kolega FILIP CUKROWSKI, uczeń II klasy Liceum Ogólnokształcącego został brązowym medalistą Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów do lat 18 w szachach klasycznych.

            Zmagania najlepszych juniorów kraju odbywały się w Jastrzębiej Górze w okresie od 22 do 30 marca 2014r. Filip w 9 rozegranych partiach zanotował 5 wygranych, 3 remisy i tylko jedną porażkę gromadząc na finiszu 6,5 pkt. Jak się okazało dorobek ten w końcowej klasyfikacji zawodów zagwarantował mu miejsce na najniższym stopniu podium.

            Tym występem „Cukier” potwierdził przynależność do ścisłej czołówki szachistów w Polsce. Brązowy medal jest ukonoronowaniem bogatej, trwającej od szóstego roku życia kariery zawodniczej.W tym czasie zaliczył dziewięć kolejnych startów na turniejach rangi Mistrzostw Polski, udział w Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata. W roku 2012 został wicemistrzem Polski chłopców do lat 16.

            Raz jeszcze Wielkie Gratulacje i życzenia kolejnych sukcesów!

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94