Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Zetka mistrzem powiatu w futsalu

W grudniu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej chłopców w ramach licealiady szkół ponadgimnazjalnych. Po wyrównanych meczach reprezentanci Zespołu Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym wygrali i zakwalifikowali się do finałow międzypowiatowych. 10 stycznia w Oleśnicy odbyły sie finały z udziałemzeszłorocznych  finalistów z ZSP Oleśnica i I LO Milicz. Po fazie grupowej nasi zawodnicy zajmowali druga pozycję i mieli pewny awans do finału, ale remis z Oleśnicą uplasował nas na trzecim miejscu. W klasyfikacji  generalnej na osiem zespołów z Dolnego Śląska zajęlismy V miejsce. Wielkie gratulacje. "Zetkę" reprezentowli: R.Kalisz, D.Zimny, P.Bobkiewicz, O.Samborski, K.Rybak, R.Budzyński, D. Koreń, M.Burdyński, G. Rogowski, D.Stawiski, D.Przychodny. Opiekun zespołu: M.Chrabąszcz, A. Łyczko

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94