Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Pracownicy szkoły 1948-1998

NAUCZYCIELE  1948 – 1998

 

Adamczyk Krzysztof (1995-1996), Bandyk Danuta (od 1982), Baran Jadwiga (od 1978), Bartnicka Krystyna, Barycz Zofia, Batorowicz Andrzej (1993-1995), Biedka Grażyna (od 1984), Blandzi Andrzej (1964-1968), Blicharz Jadwiga (1964-1969), Boczyński Leszek (od 1967), Boleń Mirosława (1984-1988), Borkowski Ignacy (1948-1949), Boroch Zygmunt (1957-1962), Bronowicki Stanisław (1962-1963), Brzezińska Anna (od 1996),  Buczak Adela (1984-1988), Buczak Andrzej (1983-1985), Budzik Janina (1972-1979), Bujacz Zenon (1977-1979), Chamot Michał (1973-1977), Chlebicki Jan, Cholawo Małgorzata (od 1983), Chomiak Jarosław (1956-1986), Chrabąszcz Marek (od 1992), Cipior Jan (1963-1965), Ciundziewicka Gumprecht Maria (1949-1951), Czak Krystyna (1990-1991), Czerwiński Czesław, Czupryn Iwona (1995-1998), Diduła Janina (1971-1972), Drankowski Tadeusz (1952-1953), Drozda Tadeusz (1970-1971), Dudycz Mikołaj (1973-1991), Dul Józef (od 1993), Durko Witold (1973-1974), Dyduch Lucjan (1966-1968), Dymerski Czesław (1955-1961), Dzandu Gabriel (1995-1996), Dzienia Maria (1976-1978), Dzięgielewska Irena (1967-1969), Flis Tadeusz (1982-1994), Franczuk Maria (1981-1989), Fryc Teresa (1965-1971), Galiński Maksymilian (1951-1953), Garbal Dorota (1992-1994), Garsztka Włodzimierz (1975-1978), Głąb Jerzy (1990-1995), Goralewski Wiktor (1952-1954), Gozdecka Barbara (od 1988), Grabarek Jarosław (1990-1992), Grabecka Teresa (1957-1984), Grabecki Zygmunt (1953-1987), Gryga Beata (od 1993), Gulczyński Andrzej (1991-1996), Hetman Krystyna (od 1966), Hetman Stanisław (1993-1997), Hoppe Bogdan (1961-1965), Jabczyński Kazimierz (1967-1972), Jagiełło Wanda (1975-1976), Jasic Sikora Barbara (1977-1979), Jerczyński Jerzy (1982-1983), Jóźków Tadeusz (1964-1978), Kaczara Krystyna (1953-1982), Kaczmarek Zbigniew (1990-1992), Kaczor Adam (1954-1984), Kamaszuk Henryk (od 1985), Kamińska Grażyna (1976-1979), Karpińska Barbara (1974-1976), Kaźmierski Czesław (1975-1988), Kiluk Jadwiga, Kita Michał (1965-1997), Kita Rafał (od 1993), Kocańda Józef (1964-1996), Koćwin Lucjan (1958-1971), Kolon Łucja (od 1984), Korczak Zielińska Wacława (1976-1983), Korda Beata (1987-1988), Korkosz Barbara (od 1977), Kossarzecka Łucja (1984-1997), Kossarzecki Jan (1962-1967),  Kościołowska Maria (1965-1979), Kowalska Barbara (1967-1977), Kropiewnicki Bożydar (1965-1977), Król Ryszard (1967-1979), Kudryński Stanisław (1958-1981), Kukla Zdzisław, Kulpa Bronisława (1978-1979), Kupiec Róża (1970-1975), Kuśnierczyk Eulalia (1960-1972), Kwaśniewska Danuta (1961-1991), Kwaśniewski Kazimierz (1963-1991), Lermer Edward (1961-1965), Listwan Antoni, Lweandowski Henryk (od 1984), Łuczak Cecylia (od 1981), Łyczko Waldemar (od 1996), Maćkowiak Ewa (od 1997),  Małasiewicz Karol (1971-1973), Mazur Błażej (1963-1965), Mazur Kazimierz (1966-1967), Michalak Irena (1979-1986), Michalska Anna (1993-1996), Mieszczanowicz Wiktor (1989-1995), Mirz Katarzyna (od 1997),  Mroczek Jadwiga (1964-1967), Mucha Maria (1961-1984), Myszkowski Stefan (1950-1983), Naleźniak Halina (1961-1962), Niedźwiecki Andrzej (1974-1975), Nieroda Bogumił (1994-1997), Nowacki Tadeusz (1965-1966), Nowak Maria (1966-1967), Nowińska Bogumiła (1967-1971), Olszański Jerzy (1971-1973), Opacka Maria (1992-1973), Paprotny Józef (1951-1972), Paprotna Teresa (1962-1972), Peszko Ryszard (1990-1991), Piasecka Urszula (od 1991), Pieniążek Jolanta (1994-1995), Pietkiewicz Krystyna (1974-1983), Pietrzak Jolanta (1992-1994), Pięciak Andrzej (od 1984), Pirek Paweł (od 1982), Pluta Stanisław (1962-1976), Pławski Antoni (1970-1994), Pochroń Izabela (od 1986), Pochroń Leszek (1991-1995), Pokuta Gererd, Połozowska Irena (1966-1987), Przybylski Aleksander, Puk Jan, Pyrek Mieczysław (od 1973), Ratajek Kazimierz (1957-1984), Robaczyńska Olga (1948-1969), Rolny Czesław (1965-1987), Rolny Helena (od 1969), Rudawska Joanna (1965-1971), Rykowski Bolesław (1961-1962), Sawa Lucyna (od 1978), Sielicki Bronisław (1959-1962), Sitarz Albina (1976-1984), Sitarz Marian (1966-1981), Skibińska Jadwiga (1951-1970), Słobodecki Zbigniew (1991-1998), Słodowa Krystyna (od 1976), Smarzeniec Adam (1982-1984), Smelkowska Jadwiga (1965-1984), Smelkowski Jan (1963-1981), Sobótka Adam (1992-1993), Sowa Stanisław (1955-1981), Sośnik Joachim (1972-1975), Staniszewska Małgorzata (od 1992), Sycz Andrzej (od 1995), Szachowski Andrzej (1965-1997), Szamotulski Julian, Szamszur Irena (1980-1983), Sznajderski Adam (od 1961), Szubert Dorota (od 1995), Szumilas Krystyna (1969-1978), Szydłowska Iwona (od 1993), Ślepczyński Mikołaj (1965-1966), Śnieżek Marek (1996-1997), Świerkowska Gembara Agnieszka (od 1995), Tlatlik Ryszard, Tramer Urszula, Truty Stanisław (1979-1989), Tudrujek Witold, Tuz Stefan, Twarda Maria (1951-1959), Twardowski Maksymilian, Twardy Czesław (1953-1982), Rajter Tybińska Barbara (1991-1998), Tybiński Jacek (1991-1994), Urbańska Joanna (od 1996),  Wajszczuk Bolesław (1951-1952), Walendzik Eugeniusz (1965-1971), Walentowski Zygmunt (1965-1967), Wapiński Roman (1959-1983), Wawrzyniak Czesław (1954-1990), Węgrzynowska Elżbieta (od 1971), Węgrzynowska Noordenbos Ida (1996-1997), Winek Wiesława, Wojnicki Witold (1972-1973), Wojdyła Henryk (1991-1992), Wojtas Wanda (od 1993),  Zaremba Józef, Zelek Zbigniew, Żak Emilia (1973-1985).

 

NAUCZYCIELE w  nie pełnym wymiarze godzin

Adamczyk Ryszard, Badłak Sławomir, Bajda Roman, Baran Tadeusz, Berek Zbigniew, Berger  Jerzy, Biel Marian, Bielak Wanda, Binek Stefan, Bogusławski Czesław, Buczek Henryk, Bundz Janina, Bzdyra Edward, Caban Jan, Charęza Tadeusz, Cisowska Zofia, Cynk Jan, Czerwińska Eaw, Czykiel Czesław, Długosz Antoni, Drozdowska Weronika, Dyjas Stanisław, Filip Weronika, Filipek Stefan, Franielczyk Ferdynand, Gaj Stanisław, Gawłowicz Jan, Głowacki Jan, Górny Edmund, Grabias Edmunt, Grabias Janina, Groza Aleksander, Gruszczyński Andrzej, Gryga Józef, Hanus Jan, Hausner Roman, Hendrykowski Wojciech, Jaskólski Bolesław, Jaworska Małgorzata, Jewsiewicki Bogusław, Jędrzejczak Konstantyn, Józefus Wilibald, Kaczara Józef, Kaczmarek Stanisław, Kaczor Jan, Kaduszkiewicz Franciszek, Kapral Kazimierz, Kita Marianna, Kossarzecki Jan, Kot Zofia, Kowalonek Władysław, Krawczyk Wojciech, Królicki Ryszard, Kruk Krystyna, Krzymiński Tadeusz, Kucharski Jerzy, Kucharski Zygmunt, Kulczak Zbigniew, Kupisz Jan, Kurzęcki Edward, Lewandowski Zbigniew, Lipiarz Stanisława, Lisowska Danuta, Lofek Walter, Łepkowicz Ewaryst, Małaszewski Tadeusz, Matynia Halina,  Markiewicz Danuta, Markiewicz Marek, Matysiak Stanisław, Milczarek Alicja, Mochol Daniela, Nowocień Marian, Olszańska Grażyna, Pacek Stanisław, Pańczak Teresa, Pawliński Wacław, Pawliczak Andrzej, Pawłowska Monika, Pazera Zbigniew, Pinkas Jan, Podsiadły Kazimierz, Polc Małgorzata, Połeć Tadeusz, Połozowski Andrzej, Półtorak Lech, Ptasznik Stanisław, Rajzer Andrzej, Robaczyński Józef, Rogalski Zygmunt, Rozwadowski Julian, Ruc Witold, Ryng Marian, Samonek Tadeusz, Sawko Wanda, Sądej Ewa, Sekuła Lech, Seredyn Czesław, Sielecki Krzysztof, Smok Piotr, Smolarski Józef, Sokolnicki Józef, Sośnicka Teresa, Stachowicz Marian, Stanek Krzysztof, Stelmaszyk Kazimierz, Strzyż Barbara, Sujka Marek, Szwec Stanisław, Szczerban Wiesław, Szumilas Adam, Szweda Ronuald, Tkaczyk Krzysztof, Tokarski Janusz, Trukan Halina, Tryba Gustaw, Tudrujek Witold, Wacek Krzysztof, Wawrzyniak Mieczysław, Winohradnik Józefa, Wnukowski Mieczysław, Zawadzki Jerzy, Zawadzka Karolina, Zielaskowski Andrzej, Żuk Jakub, Żarczyński Roman.

 

PRACOWNICY  ADMINISTRACJI  I  OBSŁUGI

Bednarska Maria, Białkowska Władysława, Bilina Anna, Bobkiewicz Elżbieta, Borla Janina, Borowska Barbara, Brojanowska Teresa, Brojanowski Zbigniew, Czerwińska Regina, Czybier Janina, Fabich Barbara, Flis Ludwika, Filewicz Jan,  Gaweł Mieczysław, Gęderka Kazimierz, Grzymek Karol, Gutek Grażyna, Hertman Jan, Jabczyński Kazimierz, Kanicka Halina, Kobes Zdzisław,  Konofał Anna, Kostecka Bronisława, Kozieł Bernarda, Krygowska Danuta ,Kubańska Danuta, Kubiś ??????Kuś Kazimiera, Lewandowska Wanda,  Litwin Janina, Łacna Danuta, Łapka Anna, Łojko Zofia, Łopatecka Irena, Marczewski Józef, Matuszczyk Alfons, Michailów Donata,Michałowska Zofia,  Molędzka Janina, Mruk Maria, Musiałowska Maria,Nowak Bogusława,  Nowak Ignacy, Ogaza Elżbieta, Ostapowicz Robert, Petruś Teresa, Pieczarka Wioletta, Pietrzak Janina, Pięciak Halina,Połouzow Lidia,  Rajter Krzysztof,  Ratajek Elżbieta, Różańska Erika, Sawa Janina, Semenowicz Maria, Skoczek Leokadia, Sobierajska Zofia, Sowa Marianna, Smarzeniec Janina, Stec Stanisław, Stąpor Danuta, Strąg Zofia, Świderska Janina, Świderski Jerzy, Więcław Jerzy, Wojciechowska Józefa,  Wojtak Alicja, Wyczechowska Irena,  Wylangowski Henryk,  Zabawa Stefania, Zacharek Anna.

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94